Wsparcie

Open search

A40 - wifi się wyłącza co chwilę

Helping Hand

U mnie na starym ruterze (ma już dobre parę lat)  śmiga bez problemu, nie przerywa. O dziwo jak narazie lepiej się pracuje na A40 niż na A7, A6 i A6+. Żadnych zacięć, zawieszeń i rozłączeń. Sam jestem w szoku bo z poprzednimi modelami różnie bywało.

First Poster

@nismo  napisał(a):

@Ścibi, czy próbowałeś podłączać telefon do innych routerów? Napisałeś, że wymieniłeś router, ale podejrzewam, że na ten sam model?

Tak, dokładnie, router wymieniłem na ten sam model i nie miałem możliwości do tej pory podłączyć telefonu do innego modelu routera. Zrobię to przy najbliższej okazji.

Superuser II
Superuser II

@Ścibi zrób z innego telefonu hot spot i zaloguj do niego A40. Obserwój, czy wszystko będzie ok.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@Ścibi, podłącz do innego routera i daj znać czy w dalszym ciągu występuje problem. Możliwe, że to brak kompatybilności pomiędzy tym konkretnym modelem routera a telefonem Galaxy A40.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Po połączeniu telefonu z innym routerem nie ma już problemu z wifi. Wygląda więc na to, że Samsung Galaxy A40 nie jest kompatybilny z Netia Spot i jedynym rozwiązaniem jest wymiana routera na inny model. 

Superuser I
Superuser I

@Ścibi, dziękuję za informację. Możliwe, że kolejna aktualizacja oprogramowania telefonu lub routera rozwiąże ten problem, ale na ten moment najlepszym rozwiązaniem jest zmiana routera. Zachęcam również do zgłoszenia tego błędu za pomocą aplikacji Samsung Members oraz bezpośrednio do dostawcy routera Netia Spot.

Autorzy z największą liczbą like