Wsparcie

Open search

A40 - wifi się wyłącza co chwilę

Legend

@pablo19751  Telefon masz aktualny dla wariantu "XEO" już pisałem wyżej co trzeba zrobić w routerze.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

No okej a wiesz konkretnie jakie tam powinny być wartości ?Schowek01fffff.jpgSchowek01fffffgfgfg.jpg

Legend

@pablo19751  Kanał wifi ustaw na 11 a Tylko 802.11n i zapisz ustawienia.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Okej przetestuje i dam znać jak działa,Dzieki

Apprentice

Wygląda na to ze twój sposób działa.Telefon prawie 2 godziny pod wi fi i ani jednego zerwania połączenia. Wielkie dzięki

Legend

@pablo19751 Mało kto ustawia, sobie router wszystko jest zostawione na automacie, a potem wynikają problemy.

Jeśli telefon jest podłączony do sieci 2.4GHz mamy do wyboru 13 kanałów najlepsze są od 6 do 13 najlepiej jest wybranie 6 lub 11.

Apprentice

Ogólnie to trochę dziwna sprawa bo w tym miesiącu wymieniali mi modem w Netii i na starym działało(a tam nic nie zmieniałem) a na nowym już nie.Grunt że działa.

Legend

@pablo19751  W przypatku routera Netii jest jeszcze jedna ważna rzeczy która kryje się pod nazwą "Beacon Interval " domyślnie jest ustawione na 100ms i trzeba ustawić na 200ms lub 500ms wtedy nie będzie zrywać połączenia.

Apprentice

Witam!

Ja mam podobne kłopoty z WiFi i ruter Netia Spot i po zmianie ustawień, które kolega podał  WiFi działa lepiej, ale ustawienia "Beacon Interval " nie mogę znaleźć.

Legend

@Andrzejsz9  Może być już ta opcja usunięta do "Beacon Interval "

Autorzy z największą liczbą like