Wsparcie

Open search

A40 - wifi się wyłącza co chwilę

First Poster

Niestety nie udało się rozwiązać. Prawdopodobnie to jednak problem routera, bo występuje w jednej sieci.

Observer
Tak, telefon kupiłam w znanym sklepie internetowym. Takim, co to często pojawia się w testach i recenzjach na YT. No nic.....Czy wersja oprogramowania ma wpływ na problem z WiFi.
Superuser I
Superuser I

@szabka, tak jak wspomnieli moi przedmówcy posiadasz telefon z włoskim wariantem. Na ten moment w telefonie znajduje się najnowsza wersja oprogramowania. Zerknij do tego wątku, gdzie był poruszany podobny problem dla modelu A50. Być może rozwiązanie, które tam zostało podane pomoże również w Twoim przypadku.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Ja nie mam włoskiego wariantu, a wifi mi nie działa tylko w jednej sieci, z inną mogę się łączyć bez problemu.

To kwestia ustawień routera? Czy telefonu?

Legend

@KarolinaW Jaki masz router marka/model gdzie występuje problem  ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Z Netii - NetiaSpot-2
Inne urządzenia nie mają problemu z łącznością.
Legend

@KarolinaW  Z tego co pamiętam chyba sama tego nie zrobisz bo trzeba się zalogować do routera i zmienić kanał z auto na ręczyny i ustawić 6 lub 11 i nie będzie rozlączać WIFI.

Masz tu podane jak się zalogować 

https://www.netia.pl/files/pomoc/modemy/netiaspot/instrukcja_obslugi_panelu_konfiguracyjnego.pdf

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Mam taki sam problem
Legend

@pablo19751  Napisz coś więcej jaki soft telefonu czy telefon jest od operatora czy zwolnego rynku i jaki masz router marka/model ? Nie długo będzie nowy soft A405FNXXU2ASG1

Apprentice

Telefon kupiłem w Media Markt nie u operatora.2019-07-21 17.14.42.jpgInternet mam w Netii(ktoś już zwracał uwagę ze ma ten problem z modemem od Netii)

Autorzy z największą liczbą like