Wsparcie

Open search

A40 odblokowuje się uchem

Highlighted
ROZWIĄZANE
New Member

Mam Samsung Galaxy A40. Irytujące jest to, że telefon, mimo wygaszonego ekranu, i z zabezpieczeniem za pomocą PIN, podczas rozmowy telefonicznej odblokowuje się wskutek kontaktu z uchem i włącza wyciszenie lub zawieszenie połączenia. Czy da się sprawić, żeby wygaszenie i blokada ekranu była możliwa do wyłączenia tylko i wyłącznie po naciśnięciu przycisku z boku telefonu, a nie po dwukrotnym "pacnięciu" w ekran? Jak dla mnie, to kompletnie uniemożliwia korzystanie z telefonu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@killka, spróbuj wyłączyć funkcję wybudzania przechodząc kolejno do: Ustawienia > Zaawansowane funkcje > Ruchy i gesty > Dotknij dwukrotn., aby wybudzić. Daj znać czy to rozwiązało Twój problem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
2 ODPOW. 2
Superuser I
Superuser I

@killka, spróbuj wyłączyć funkcję wybudzania przechodząc kolejno do: Ustawienia > Zaawansowane funkcje > Ruchy i gesty > Dotknij dwukrotn., aby wybudzić. Daj znać czy to rozwiązało Twój problem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
New Member

Witam

Miałam taki problem,  odblokowywal mi się ten telefon w kieszeni czy w torebce.  Teraz już jest ok.

Dzięki za radę 

Pozdrawiam

Autorzy z największą liczbą like