Wsparcie

Open search

500 zł cashback s8

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam odebralem dzisiaj bon do odebrania 500 zł w sieci euronet.Ale kod jest wazny tydzień od aktywowania a pisze że będzie on aktywny we środę w następnym tygodniu wytłumaczy mi ktoś? 😁 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Voyager

@MrNekoPL

Do wypłacenia premii z bankomatu sieci własnej Euronet niezbędny jest kod PIN, który wysyłany jest mailem w następną środę od pobrania kuponu w aplikacji Members. PIN wysyłany jest na adres email Twojego konta Samsung.

Jeżeli kupon kliknąłeś dzisiaj, to zgodnie z regulaminem PIN zostanie Ci przesłany w kolejną środę, co daje 21.11.

Śledź skrzynkę mailową adresu z konta Samsung. Dopiero mając numer transakcji i kod PIN masz możliwość wypłaty gotówki

6 ODPOW. 6
Legend

@MrNekoPLA czytałeś regulamin ? Ważny będzie od środy do środy od 14 do 21 listopada 2018 co daje nam tydzień.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Czytałem regulamin tylko bo wczoraj aktywowałem i jest napisane że w środę następnego tygodnia i tak nie rozumiałem czyli jak pisze że jest ważny do 21 listopada to mogę już go nawet dzisiaj odebrać?
Legend

Poczytaj tutaj może zrozumiesz

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Voyager

@MrNekoPL

Do wypłacenia premii z bankomatu sieci własnej Euronet niezbędny jest kod PIN, który wysyłany jest mailem w następną środę od pobrania kuponu w aplikacji Members. PIN wysyłany jest na adres email Twojego konta Samsung.

Jeżeli kupon kliknąłeś dzisiaj, to zgodnie z regulaminem PIN zostanie Ci przesłany w kolejną środę, co daje 21.11.

Śledź skrzynkę mailową adresu z konta Samsung. Dopiero mając numer transakcji i kod PIN masz możliwość wypłaty gotówki

Highlighted
New Member

A czy wiecie o której godzinie +/- spodziewać się maila z pinem?

Voyager

@Kulfons, regulamin wskazuje, że PINy udostępniane są w środy do 23:59. Zatem musisz wykazać się cierpliwością do końca dnia  

Autorzy z największą liczbą like