Wsparcie

Open search

30 nowych tarcz w AoD i na ekranie blokady.

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Pragę Was poinformować, że Samsung szykuje 30 nowych tarcz zegara, które będą dostępne w Always on Display. Część z tych tarcz będzie również dostępna w ustawieniach zegara ekranu blokady. Kiedy zostaną oficjalnie udostępnione i w jakiej formie nie wiem :(

Ja w celu zaprezentowania Wam ich wyglądu, uzupełniłem oprogramowanie swojego S9+. Po tej czynności w ustawieniach zegara AoD i Ekranu Blokady pojawiła się mi dodatkowa ikona na pasku wyboru tarcz.                                         AoD.jpg

EB.jpg

To właśnie po kliknięciu w tę ikonkę uzyskuję dostęp do nowych tarcz.

Poniżej screeny prezentujące tarcze dla funkcji Always on Display.aod1.jpgaod2.jpgaod3.jpgaod4.jpgaod5.jpg

Poniżej tarcze, które będzie można wybrać dla zegara ekranu blokady.eb1.jpgeb2.jpgeb3.jpgeb4.jpg

A teraz przykłady zastosowania nowych tarcz na ekranie blokady i w trybie AoD.blokada 1.jpgblokada 2.jpg

always.jpg

Mam nadzieje, że gdy tylko się pojawią i będą dostępne, to przypadną Wam do gustu.

Gdyby ktoś był chętny do testowania, to zapraszam na priva.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like