Wsparcie

Open search

Ładowanie S7 Edge przez urządzenie zewnętrzne.

Apprentice
@Szewcu72, tak ładuje inne urządzenia. Sprawdziłem na padzie od PS4.

@RadekK, takiej odpowiedzi oczekiwałem. Jednakże dziwi mnie, że pomimo małego natężenia w porcie USB w PS4(900mA) tak szybko ładuje telefon do pełnego naładowania.
Superuser II
Superuser II

@radzio715 łąduje raczej normalnie, a 900 mA w porownaniu z 500 mA to i tak sporo.

Szybkie ładowanie Samunga ma rozwiązanie napięciowe nie prądowe (5/9 V).

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
Big Cheese

@radzio715  napisał(a):
@Szewcu72, tak ładuje inne urządzenia. Sprawdziłem na padzie od PS4.

@RadekK, takiej odpowiedzi oczekiwałem. Jednakże dziwi mnie, że pomimo małego natężenia w porcie USB w PS4(900mA) tak szybko ładuje telefon do pełnego naładowania.

U mnie USB z PS4 Fat daje tylko 0.5A. Tyle samo co w przypadku ładowania telefonu z komputera.

ps4.jpgŁadowanie S7 Edge przy 50% z PS4ładowanie.jpg

ładowanie z kompa.jpgŁadowanie S7 Edge przy 50% z PCpcczas.jpg

normalcharge.jpgNormalne ładowanie S7 Edge przy 50% oryginalną ładowarkąwolneldowa.jpg

szybkielad.jpgSzybkie ładowanie S7 Edge przy 50% oryginalną ładowarkąszybkieladczas.jpg

@radzio715, Czy próbowałeś ładować telefon ładowarką, która nie wspiera Szybkiego Ładowania ?

Apprentice
Tak, zero reakcji.
Superuser II
Superuser II

@radzio715 czyli, tak jak już wcześnije napisaliśmy, nie pozostaje Ci nic innego, jak wizyta w serwisie i wymiana modułu USB.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like