Podpora

Open search

Tab S6 + keyboard cover

VYŘEŠENO
Explorer

Zdravím, 

v poslední době se mi každý den co mám připojen keyboard cover k tabletu S6 stává že se mi zobrazí hláška že je potřeba aktualizovat FW klávesnice. 

Pokud se podaří tak ok, jen menší zdržení.

V případě, že mi ale aktualizace napíše abych aktualizoval až bude klávesnice opětovně připojena [i když je k tabletu připojena a tablet leží v klidu na stole a já se ho nedotýkám] tak je klávesnice nepoužitelná. Většinou nutno odpojit a připojit klávesnici, bohužel v některých případech nutno i resetovat tablet a vyčkat až se požadavek na aktualizaci zobrazí znova - což je již velké zdržení.

Proto se chci nejprve zeptat zde, zda někdo nemáte podobné problémy a případné řešení, než to pošlu na podporu kde doufám nebudu požádán o tovární reset zařízení.

Děkuji

Galaxy S10; Galaxy Tab S6; Galaxy Buds; Gear Fit2
1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser I
Superuser I

@Matoada  Díky za info, pokud se problém bude opakovat, budeme to reportovat. 

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
6 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 6
Superuser I
Superuser I

Přeji hezký den.

Rozumím tomu dobře, že aktualizace  vyskočí ale nejde dokončit ? Pokud je možné v Aplikacich najít aplikaci/službu pro klávesnici, tak bych zkusil u této aplikace vymazat data a vymazat paměť.

Explorer

@fajnSnek No jak jsem psal v některých případech aktualizace dojde jindy ne. Spíš jde o to že se chce aktualizovat každý den. Jinak data nejspíše budou uložena v app klávesnice samsung, vyzkouším smazat ale moc se mi nechce 😕

Superuser I
Superuser I

No spiš to bude nějáka služba v systémových aplikacích. Samsung klávensice je jen ta SW. Zkuste až se zobrazí oznámení v notifikacni liste, podržet na notifikaci prst a pak dát detaily - ukáže se o jakou Aplikaci jde.

Explorer

No poslední týden se to zobrazovalo každý den, dnes zatím ne. Děkuji všem, v případě že se problém znovu objeví tak udělám screeny a pošlu to sem 

Děkuji prozatím všem.

Explorer

Tak jak jsem psal, přidávám update - opět se zobrazil požadavek na aktualizaci. Tato '' notifikace'' se zobrazuje přes obsah, no a více na screenech. Jinka bzl proveden pokud o vzmazání paměti app + vynucené zastavení. Tak uvidíme jestli se po 24h opět požadavek zobrazí.

Jinak pokud  by se vyjádřil i někdo ze @Samsung bylo by to ideální 

SmartSelect_20191011-192645_AppLinker.jpgnotifikaceSmartSelect_20191011-192705_One UI Home.jpgzobrazení v posledních appSmartSelect_20191011-192748_Settings.jpgnastavení

Superuser I
Superuser I

@Matoada  Díky za info, pokud se problém bude opakovat, budeme to reportovat. 

Autoři s nejvíce přijatými like