Wsparcie

Open search

Tab S4: słuchawki bluetooth jedynie przez kodek SBC

ROZWIĄZANE
Apprentice

Posiadam dwie pary sluchawek bezprzewodowych. Jedne z nich obsluguja kodek aptx, drugie aac. Problem w tym, ze niezaleznie od tego, ktore sluchawki podlacze do mojego Tab S4, zawsze domyslnym i nie dajacym sie zmienic kodekiem pozostaje podstawowy SBC. Developer options daja mozliwosc zmiany, ale tablet wraca do trybu SBC jak tylko rozpoczne sluchanie jakiejkolwiek muzyki. Screenshot_20191106-223229_Settings.jpgKodek mozna zmieniac do woli, a on i tak wroci do trybu SBC po uruchomieniu muzykiScreenshot_20191106-223437_Settings.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Wyłączenie Bluetooth Dual Audio pomogło. Bardzo dziękuję za wsparcie!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Big Cheese

@theguildsman  To normalne, system dobiera odpowiedni kodek do podłączonych słuchawek.

Superuser I
Superuser I

@theguildsman, zerknij również do tego wątku, w którym był poruszany problem z kodekiem Bluetooth. Być może znajdziesz tam przydatne wskazówki.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Wyłączenie Bluetooth Dual Audio pomogło. Bardzo dziękuję za wsparcie!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Superuser I
Superuser I

@theguildsman, cieszę się, że udało znaleźć się rozwiązanie! Zachęcam do kolejnych odwiedzin Samsung Community 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Big Cheese
Autorzy z największą liczbą like