Podpora

Open search

Samsung Galaxy Tab A 2019 10.1 Wifi vs Samsung Galaxy Tab A 10,5" 2018

New Member

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jednu věc.
právě si vybírám talbet na vysokou, a rozhoduji se mezi těmito dvěma tablety: Samsung Galaxy Tab A 2019 10.1 Wifi a Samsung Galaxy Tab A 10,5", Wifi.
Co by jste mi doporučili více? cena mě nezajímá, mě spíše zajímá jestli ten novější bude dostačovat s těmi 2GB RAM, narozdíl od staršího který má 3GB RAM. A taky jak moc velký rozdíl dělá jinačí verze androidu. (novější má android 9.0, starší má android 8.1).
Tablet bych převážně používal na multitasking a sledování videí. A na hry minimálně. 
děkuji za doporučení.

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Superuser I
Superuser I

Přeji hezký den @Bukajas 

V případě parametrů Vámi zvažovaných tabletů bych uvažoval nad starším modelem. Pokud chcete používat tablet na multitasking, tak rozhodně doporučuji min. 3G RAM.  Co se týká verze Androidu, tak i na starší model vyšel již koncem srpna také Android 9. viz. info

Jinak jsou tablety velmi podobné. 

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Superuser II
Superuser II

Já jsem chtěl zrovna napsat, že bych si osobně raději vzal novější model, než ten starší 

Tady asi bude skutečně záležet na použití a pokud je hlavním bodem multitasking, tak je větší RAM určitě lepší volbou. Ještě bych porovnal procesory, jak jsou na tom....

Superuser I
Superuser I

Podle Testu  je Exynos o 20% výkonnější. Pokud to ovšem @Bukajas nechce na hry, tak by výkon Snadragonu 450 měl být určitě dostatečný. 

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Autoři s nejvíce přijatými like