Podpora

Open search

Galaxy tab S4 - drzak penu

Apprentice

Ahoj, zkousel jsem hledat ale neuspesne.

Mam tab S4 s originalnim pouzdrem s klavesnici a hrozne rad bych sehnal ten samotny drzak na pen, ale nejaky, ktery ten pen drzi vic, nez ten original. Protoze v originalu nedrzi skoro vubec :-D  nevidel jste nekdo nejake reseni? Diky

5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 5
Apprentice

@AndroidGurumá Tab S4. Nevíš?

Superuser I
Superuser I

Ahoj, já jsem používal pouze ten originální držák, co byl u klávesnice. Samotné pero v něm drželo dobře. Ale je pravda, že mi asi 2x vypadl celý ten držák toho S Penu (S Pen v něm byl stále), ale to uchycení držáku S Penu v samotné klávesnici bylo nacvakávací a muselo se to tam poměrně pevně namáčknout zpět. O jiné alternativě nevím....

Apprentice
S celym drzakem problem nemam, jen se samotnym penem v tom drzaku. Kolikrat jsem vzal cele pouzdro do ruky krkolome a pri lehkem doteku uz pen vypadava.. tak jsem si rikal, ze by treba v cine mohli delat jen ten drzak.. :-)
Highlighted
Superuser I
Superuser I

Aha, tak mě tam samotný Spen držel dobře a nevypadávalo to. Bohužel ale o náhradě nevím.

Apprentice

Přidám ještě jeden dotaz :-) 

Má Samsung v  nabídce náhradní hroty pro PEN? Já je v nabídce eshopu nenašel. V číně se dají koupit od 2,5 do 3,7 dolaru, ale to asi nebude originál že.. nebo se tomu dá věřit že to bude fungovat? :-)

děkuji :-)

Autoři s nejvíce přijatými like