Podpora

Open search

Galaxy Digital Unpacked - Sledujte živě 15.2.2019 ve 14:00!

RomaniuS Moderator
Moderator

Zdravím všechny členy a fanoušky společnosti Samsung

Dnes 15.2.2019 ve 14:00 hodin proběhne představení Galaxy Digital Unpacked, kde odhalíme dalšího novéh člena. Tušíte, který to bude?

Živý přenos můžete sledovat na našich webových stránkách https://www.samsung.com/global/galaxy/

Napište, zda se na nový Galaxy těšíte! Pojďme se o ní pobavit - zde v Samsung Community je to pravé místo pro sdílení představ, názorů a pocitů z nových zařízení společnosti Samsung!

EDIT:

Záznam představení můžete shlédnout zde

Upoutávka

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 7
Superuser I
Superuser I

Tak přece jen je to pravda, paráda, těším se!

Navigator

Áčka? 

Nebo Galaxy F aka rozkládací telefon? Uvidíme! 

Superuser I
Superuser I

Já tipuju áčka, ale hlavně doufám, že ty novinky budou brzo i u nás, protože občas Samsung ve světě něco představí a do našich končin se to vůbec nedostane.

Explorer
Superuser I
Superuser I

Tak tohle jsem opravdu, ale opravdu nečekal Tablet parádní, cena tipuji kolem 450e. 5,5mm a jestli jsem dobře postřehl, čtečka v bočním tlačítku, fakt pěkný kousek.

Explorer

Jedním slovem nádhera. Konečně něco praktického vzhledem k lehkosti a rozměrům - 400g!

Fascinují mě i 4 reproduktory AKG s Dolby Amots. Absence 3.5 jacku se tedy dá pochopit.  10,5 hod výdrž, to je tak 7000+ mAh baterka, super )) Dle leaks bude i kanárová žlutá jako u S10, takže beru stopro LTE verzi.

Superuser I
Superuser I

Nemá to Jack 3.5 mm :(

Autoři s nejvíce přijatými like