Podpora

Open search

Call & message continuity

Explorer

Zdravim vsetkych. Pred 4 dnami som si kupil Tab S5e, ale v nastaveniach nemam polozku Call & message continuity. Na S10+ tam volba je. Kde moze byt problem? System mam aktualizovany. Vie niekto poradit?

24 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 24
Pathfinder

Zdravím, zkusil bych propojit obě zařízení samsung účtem. 

Explorer

Na oboch zariadeniach mam jeden a ten isty samsung ucet aktivovany. Ako inac myslite prepojit?

First Poster

Řeším stejný problém s rozdílem, že mám S10e (i zde je tato položka přístupná). Jenom doufám, že se ze strany Samsungu nejedná o "falešnou" reklamu a tato funkce (Call & Message Continuity) pro tablet S5e  aktuálně bude fungovat pouze na telefonech  kompatibilních např. s T-Mobile (já jsem u O2) nebo bude omezeno na konkrétní země.

Explorer

No je sranda, že keď som volal na hotline Samsung, odporučili mi reset na továrenske nastavenia, a že keď ani to nepomôže, mám navštíviť servisné stredisko. Reset samozrejme nepomohol. Ale netuším, čo by s tým urobili v servise.

Superuser II
Superuser II

Tak přímo zde: https://www.samsung.com/us/support/answer/ANS00083152/ je uvedeno, že  tato dvě zařízení musejí být přihlášena do stejného Samsung účtu a že Call & Message Continuity aktuálně funguje pouze na telefonech kompatibilních s T-Mobile a Sprintem (US operátoři). O podpoře v ČR jsem momentálně nic nenalezl....

Explorer

No ja som aj na mobile (kde polozka je), aj na tablete (kde ju nemam) v Orange. Tak nechapem

Explorer

No tak sa zdá, že problém je objasnený.  Dostal som email od podpory Samsungu:

"Obdržela jsem informace ohledně Vašeho tabletu Samsung Galaxy Tab S5e ve verzi LTE a funkci Call & Message Continuity. Je mi velmi líto, v tuto chvíli je tato funkce dostupná pouze na tabletu verze WiFi. Nicméně pro Vaši verzi LTE je v nejbližší době plánována aktualizace, přesný termín uvedení Vám však nyní nedokáži sdělit. Prosím tedy o vyčkání."

Tak si počkáme...

First Poster

Jenom připomenu, že i nyní firma Samsung nabízí model LTE na jejich stránkách  s uvedením této funkcionality,  takže klame zakaznika. Předpokláxdám, že v této krajině bez větších rizik.

Explorer

No uvidíme, budem ich bombardovať 

Autoři s nejvíce přijatými like