Podpora

Open search

výběr telky

VYŘEŠENO
Apprentice

Zdravím,

potřebovala bych poradit s novou telkou. Měla jsem vybranou telku:UE49RU7302

Ale jak jsem začala víc hledat, tak jsi tou volbou nejsem jistá.

Chci 4K, 49-50" , do 15000Kc

Neco koukatelného na sport a PS4 pro.

Děkuji

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser II
Superuser II

Uvidis ze budes spokojena a nebudes litovat 

Zobrazit řešení v původním příspěvku

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 7
Superuser I
Superuser I

Přejí hezký večer @blazenka86 

Pokud na TV nespěcháte doporučil bych model tento model https://www.samsung.com/cz/tvs/uhdtv-ru8002ux/UE49RU8002UXXH/

Nabídne Vám krásný obraz, dobrý zvuk, slušné HDR a pokud chcete PS4 Pro tak ideální model v poměru cena výkon. Během Black Friday by jste mohla najít výhodnější cenu, ale těžko říct.

Comunity2
Superuser II
Superuser II

@fajnSnek dobré doporučení . @blazenka86 možná bych jen ještě zkusil zvážit, zda nepořídit větší 55" 

Apprentice

Děkuji, pánové. N9 Já se trochu bojím, ze 55 už bude moc. Od telky ke gauči je to cca 2, 3 metrů.

Superuser I
Superuser I

@blazenka86  

U 4k televizí to nevadí, já to mám 2,1 m a jsem za 55" rád, možná si říkám, zda jsem neměl vzít větší. Jak radí @AndroidGuru  55" je optimální úhlopříčka 

Comunity2
Superuser II
Superuser II

55" je minimum . Já mám 55" a po prvním zapnutí mě připadala také velká (před tím jsem měl 40"), ale zvykneš si velmi rychle . Dokonce teď, když bych si bral novou TV, tak bych už určitě šel do 65". Určitě to ještě zvaž. Bohužel, s cenou už se ale nevejdeš do limitu 15.000,- Kč, ale vzhledem k tomu, že televizi si kupuješ na delší dobu (aspoň já to tak dělám), tak bych si cca 3.000,- Kč připlatil a koupil tu 55".

Apprentice
Tak jste mě přesvědčili
Superuser II
Superuser II

Uvidis ze budes spokojena a nebudes litovat 

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Autoři s nejvíce přijatými like