Podpora

Open search

televize UE22ES5400WXXH se samovolně vypíná a zapíná

First Poster

Dobrý den 

Chtěl bych se zeptat jak by se mohl dát vyřešit problém samovolného restartu u televize Samsung UE22ES5400WXXH.Htěl bych se zeptat jestli se toto děje i někomu jinému nebo jenom mě. Televize se poprvé sama restartuje po cca 10-15 minutách a poté se čas radikálě znižuje. Po hodině se čas mezi restarty dokázal zkrátit až na 1 minutu. TV mám 4-5 let a nikdy se to nedělo, začlo se to dít před 1 měsícem. 

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Highlighted
Pathfinder

Jo, kamaráde, to už je stařenka. Odešla deska pravděpodobně. Pokud znáš nějakého elektrikáře u vás v okolí, tak třeba by ji dokázal zpravit za 1000-1500. Občas to ale vyjde dráž, než nová TV...Každopádně si zkus zavolat nebo rovnou zajít na servisní středisko Samsungu, tam se taky dozvíš, kolik by to stálo, apod... (předpokládám, že už ji nemáš v záruce).

 

Ještě předtím samozřejmě zkontroluj, jestli máš nejnovější aktualizaci firmware v menu a taky zkus klasický postup s odpojením všech kabelů, včetně napájení, na 20 minut. Někdy pomůže.

Pathfinder

12.10.2017 byl poslední firmware verze 2008.0, je ho možné stáhnout přímo na stránkách Samsung podpory a nahrát do TV přes USB - http://www.samsung.com/cz/support/model/UE22ES5400WXXH

Autoři s nejvíce přijatými like