Podpora

Open search

Vadný SmartHub?

First Poster

Zdravím, 

mám měsíc starou televizi Samsung UE43NU7192U. I když mam zapnutou funkci 'Automatický spustit poslední aplikaci' tak po každém zapnuti televize se spustí živé vysílaní (živé vysílaní vůbec nepoužívám - používám Plex a Lepši.tv). Zatím jednána aplikace která se mi po vypnuti znovu zaplá je YouTube.

Nefunguje mi ani bezdrátové sdílení obrazovky a nemůžu aktualizovat software televize, i když vidím, že na webu Samsung je ke stažení nova verze (mam 1003 a nejnovější je 1006).

Měl někdo podobný problém? Dají se tyto problémy nějak vyřešit?

Zkoušel jsem reset SmartHubu i změnu DNS – nepomohlo.

Děkují za každou radu

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Pathfinder

NU7xxx mám taky, zkoušel jsem a funguje mi to na všechny aplikace, zkoušel jsem schválně i Ku.ki, když to potřebuješ na iptv appku. Pokud si zkoušel tovární nastavení a stále to blbne, zkusil bych ještě ten update firmware.

Postup je takový, že stáhneš ten firmware 1GB cca z webu, rozbalíš a tu složku celou hodíš na usb. USB MUSÍ BÝT NAFORMÁTOVANÉ JAKO FAT32, NIKOLIV NTFS. Vypneš TV, vložíš flashku a zapneš TV, automaticky se spustí update. Pokud nepůjde, vyzkoušej takhle všechny usb porty. Pokud ani tak nepůjde, něco je špatně a viděl bych to na reklamačku.

Dej vědět, jak si dopadl 

First Poster

Tak jsem aktualizoval firmware přes USB, ale musel jsem postupovat jinak, než máš v návodu - dal sem vyhledat aktualizaci a pak jsem zvolil hledat na USB.

Bohužel aktualizace nepomohla :( 

Už jsem to nahlásil na podporu.

Každopádně díky za radu

Autoři s nejvíce přijatými like