Podpora

Open search

UE50RU7472

New Member

Dobrý den, koupili jsme si tuto televizi, doma jsme ji zprovoznili, připojili jsme pevný disk, abychom mohli nahrávat, který se dle návodu v televizi zformátoval a vše vypadalo v pořádku až do prvního nahrávání. Po zapnutí nahrávání jsme zjistili, že nemůžem přepínat televizi, jinak by se nahrávání zastavilo, ani internet po najetí na něj nefungoval. To samozřejmě nevím zda bylo nahráváním nebo problémem s připojením internetu. Mohl by jste mi někdo poradit co s tím, aby se manželka nemusela koukat na fotbal co si já nahrávám? Předem moc děkuji

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Superuser I
Superuser I

Zdravím Vás a vítám na Community.

Kouknul jsem se na specifikace Vašeho modelu, a problém bude, že tento model TV nedisponuje duálním tunerem - proto nemůžete jeden program zároveň nahrávat a zároveň se na jiný program dívat. Internet by fungovat měl, ovšem záleží zda je to SW televize uzpůsoben pro multitasking.

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Superuser II
Superuser II

Dobrý den,

je to skutečně tak jak píše @fajnSnek. Sám mám TV Samsung (jiný model), ale také s jedním tunerem a pokud chci nahrávat na USB disk, tak pouze to, na co se dívám. Pokud bych chtěl nahrávat jiný program, musela by TV disponovat 2 tunery a pak by to šlo. 

Nicméně takto to používám hlavně na automatický TimeShift, kdy se program automaticky začne nahrávat a mohu ho kdykoliv zastavit nebo posunout dozadu a to je také super funkce (hlavně když máte děti )

Autoři s nejvíce přijatými like