Podpora

Open search

Titulky

First Poster

Dobrý den, zajímá mě, jestli je na televizi Samsung, resp. mojí 40MU6452, možnost zobrazení dvou textů najednou. Např. jeden nahoře jako info navíc a jeden dole jako hlavní text.  Přijde mi, že v tomto ohledu je zobrazování titulků velmi omezené. Kdykoliv nastane moment, kdy by TV měla ukázat 2 texty naráz, ukáže pouze jeden a většinou ten, který ukazuje informaci navíc...

Jakékoliv odpovědi si cením.

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Pathfinder

Tohle řeším už léta, zatím jsem se ještě nesetkal s TV, která tohle umí, pokud to není přímo aplikace. Takže jedině vyzkoušet stáhnout nějaký player, který to umí. Na PC jasná věc, tam si měním i barvy druhého textu a přizpůsobuji vždycky podle sebe, hnedj jak nainstaluji po pravidelném formátu PC. Ale TV je na tohle ještě krátká, kolikrát se zobrazují i klikiháky kvůli špatnému kódování. Máš pravdu, tohle je škoda, Samsung by mohl být opět inovativní a tohle rozlousknout. 

First Poster
A jakou aplikaci navrhujete? Na Samsung Store, nebo jak to tam mají pojmenované, skoro nic k nabídce není. Uvítal bych něco jako VLC Player nebo Media Classic Player, ale přijde mi, že nic takového Samsung nepodporuje, jestli naopak ano, tak mi prosím napište.
Autoři s nejvíce přijatými like