Podpora

Open search

TV 65un7459 wake on LAN

Apprentice

Dobrý deň chcel by som sa spýtať mám na televízii nastavenú funkciu zapnutie vypnutie cez LAN a Wi-Fi samotné vypínanie funguje super ale zapínanie po čase to asi do minúty sa televízie odhlásiť od siete a potom samozrejme neviem zapnúť cez LAN. 

6 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 6
Superuser I
Superuser I

Dobrý den,

 

nemáte tam nastavené automatické nahrávání (timeshift) na flashku při zapnutí TV?

Apprentice

Uživatel


@AndroidGuru  napsal:

Dobrý den,

 

nemáte tam nastavené automatické nahrávání (timeshift) na flashku při zapnutí TV?


Dobrý deň 

Nie nemám nastavené aj usb som odpojil ale zapnutie nefunguje po vypnutý sa televízor odhlasi zo siete nevidím ho v routery 

Apprentice
Dobrý deň
Ne nemám tam zapnuté som skontroloval aj usb som odpojil a takisto sa celkom vypína
Pathfinder

Co máš za router? Zkus tam změnit heslo na WEP, případně i ostatní šifrování a TV znovu připojit a dej vědět. NA některých routrech je dost nastavení, které ti Wake on Lan blokují. Pokud tomu nerozumíš, chtělo by to odborníka, TV samotnou to ve většině případů nebývá.

Apprentice

Ďakujem za odpoveď skúsim ale problém je vtom že ono mi to vypína aj zapína cez WiFi ale len do krátkej doby keď televízor vypnem a hneď zapnem funguje ale keď ráno chcem znova zapnúť už to nejde musím diaľkovým a po chvíli to mozem zas ovládať LAN alebo wifi skúšal som tak ci tak 

Pathfinder

A to je právě ono. Takhle přesně blbnou routery ve většině případů. Odpojují zařízení naprosto ranom, někdy hned někdy vůbec někdy po x hodinách. Někde stačí změnit pár parametrů v routeru, u některých výrobců nepomůže ani to a musí se měnit za jiný typ.

Autoři s nejvíce přijatými like