Támogatás

Open search

Samsung UE40NU7122

MEGOLDVA
Apprentice

Helló! Vásároltam egy UE407122 típusú készüléket és az a problémám hogynem tudom a csatornalistát szerkeszteni a nekem megfelelő sorrendbe, valamint csatornát sem enged törölni a listából egyszerűen nem találok Törlés jelzést... Megköszönöm a segítséget, üdv!

1 ELFOGADOTT MEGOLDÁS

Elfogadott megoldások
Helping Hand

Szia!

Magyarországon a csatornalisták a szolgáltatók áltla előírt sorrendben jelennek meg, ezért javasolt a Beállítások-Adás-Szakértői beállítások útvonalon az ország beállítást módosítani Észt országra és egy automatikus hangolást elvégezni, így az említett beállítási pontok aktivvá válhatnak.

Jelezheted észrevételed ügyfélszolgálatunknak a díjmentes 06-80-726-7864 telefonszámon, így technikusaink egyike rácsatlakozhat a tévére és segíthet a művelet elvégzésében.

Üdv!

2 VÁLASZOK 2
Helping Hand

Szia!

Magyarországon a csatornalisták a szolgáltatók áltla előírt sorrendben jelennek meg, ezért javasolt a Beállítások-Adás-Szakértői beállítások útvonalon az ország beállítást módosítani Észt országra és egy automatikus hangolást elvégezni, így az említett beállítási pontok aktivvá válhatnak.

Jelezheted észrevételed ügyfélszolgálatunknak a díjmentes 06-80-726-7864 telefonszámon, így technikusaink egyike rácsatlakozhat a tévére és segíthet a művelet elvégzésében.

Üdv!

Highlighted
Apprentice

Köszi, egy szoftverfrissítéssel a technikus megoldotta a problémám!

Legelismertebb szerzők