Podpora

Open search

Samsung TV UE55J6302 - nelze stahnout aplikace

VYŘEŠENO
Superuser II
Superuser II

Ahoj, prosim o radu. Mam TV UE55J6302 a dnes jsem tam chtel instalovat aplikace a pise mi to: Nejde stahnout. Opakujte akci pozdeji (Code 111). Nejde instalovat zadna aplikace. Kdyz jsem mel TV novou, tak jsem zkousel asi 10 aplikaci stahnout a vse fungovalo, od te doby jsem ale zadnou uz nestahoval a ted cca po 2 letech jsem chtel 1 aplikaci stahnout a pise to tuto hlasku. Zkousel jsem tedy i nekolik dalsich aplikaci a pise to u vsech. Diky za rady

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser II
Superuser II

Tak už to funguje.

Dle informací technika se TV prý nelíbil dvojí překlad adres (dvojí NAT). V menu routeru DHCP proběhla změna na disable a v Network - Lan změna IP adresy. Kabel z WAN portu přesunut do LAN portu a najednou vše jede...

Toto už je mimo můj obor, ale jsem rád, že se to vyřešilo 

9 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 9
Apprentice

Zkoušel si zadávat ručně google DNS adresu na 8.8.8.8 nebo 8.8.4.4? Nejčastější fix při problému se  smarthubem   Firmware na stránkách (přes USB), reset Smarthubu, odpojení TV od sítě na 20 minut.... nic?

Používat NAT na routeru, nesmí být zakázané porty 443,445,80,8080. A na IPV6 taky tohle blbne, takže zpět na IPV4.

Superuser II
Superuser II

20181209_161549-1.jpg20181209_185840-1.jpg20181209_192658-1.jpg

Superuser II
Superuser II

Internet tam běží, ale nejdou stahovat aplikace, aktualizace software a při testu připojení ke Smart Hubu to skončí u testu serveru Samsung. Vyzkoším tedy jak píšeš...

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Tak když jsem dal mobilní hotspot a sdílení internetu přes telefon, tak to vše jde. I ten test připojení ke Smart Hubu, problém je tedy v nastavení routeru...už to řešíme a dám vědět.

Superuser I
Superuser I

A nepomůže ruční nastavení DNS v TV?

Superuser II
Superuser II

Bohužel, to už jsme dělali. Ručně IP i DNS. Je divné že vše kromě zmíněných jde (youtube, internet. prohlížeč apod.). Ale už víme, že přes hotspot to jede, aplikaci mám tedy stáhnutou, teď už jen ladíme nastavení routeru.

Superuser I
Superuser I

Tak držím palce, ať se zadaří

Superuser II
Superuser II

Tak už to funguje.

Dle informací technika se TV prý nelíbil dvojí překlad adres (dvojí NAT). V menu routeru DHCP proběhla změna na disable a v Network - Lan změna IP adresy. Kabel z WAN portu přesunut do LAN portu a najednou vše jede...

Toto už je mimo můj obor, ale jsem rád, že se to vyřešilo 

Superuser I
Superuser I

Tak to je skvělá zpráva,  vše už funguje jak má

Autoři s nejvíce přijatými like