Támogatás

Open search

Samsung Smart View

Highlighted
First Poster

Üdv,

ue50mu6122  típusú tv-re próbálom csatlakoztatni a gépemet (win10) látja is a tv-t, de amikor 2x rákattintok azt írja ki, hogy:

Something went wrong. Try again later. 

Telefonom működik az app.. létezik valamilyen megoldás a problémára?

15 VÁLASZOK 15
TiborL Moderator
Moderator

Szia!

Ajánlatos kikapcsolni a számítógépen a tűzfalat, törtölni a Smart View programot majd ismét letölteni a honlapunkról az alábbi linkre kattintva: http://www.samsung.com/hu/support/smartview/

Üdv!

First Poster

Helló,

A kérdést feltevővel hasonló a problémám egy QE49Q7FAMTXXH típussal, de a válaszban leírtak sem segítettek. A TV-t csak DLNA-ra csatlakoztatva látja a Smartview PC-s program (Win10Pro alatt futtatva), egyébként a TV WiFi-n csatlakozik a netre.

First Poster

Sziasztok,

A tűzfal és re-install nekem sem segített, a DLNA-ra csatlakoztatás a gyakorlatban hogy néz ki?

@fshrmn09írta:

Helló,

A kérdést feltevővel hasonló a problémám egy QE49Q7FAMTXXH típussal, de a válaszban leírtak sem segítettek. A TV-t csak DLNA-ra csatlakoztatva látja a Smartview PC-s program (Win10Pro alatt futtatva), egyébként a TV WiFi-n csatlakozik a netre.

First Poster
Akarom mondani LAN csatlakozón...
TiborL Moderator
Moderator

A Smart View-al kapcsolatos észrevétleleiteket továbbítani fogjuk az ezzel foglalkozó csoportnak és jelentkezünk amint további válaszokkal rendelkezünk!

Szíves türelmeteket köszönjük!

Üdv!

TiborL Moderator
Moderator

Sziasztok!

Nagyon köszönjük türelmeteket!

Az álltalatok tapasztalt jelenség továbbításra került technikusaink részére.  Azt a tájékoztatást kaptuk, hogy a honlapon található Smart View specifikációknak megfelelően (http://www.samsung.com/hu/support/smartview/) az alkalmazás kizárólag 2016-ig volt elérhető számítógépekre vagy notebookokra.

2016-tól kizárólag mobileszközök esetén tudjuk garantálni a megfelelő működést.

Üdv!

First Poster
Sziasztok! Köszönjük a választ. Ezek szerint amennyiben egy NAS-t illesztenék a hálózatba azt sem fogja látni a TV? Ugyanis szerettem volna a köztes médialejátszókat kiküszöbölni, ha már smart tv-re ruháztam be. Köszönöm előre is a választ.
TiborL Moderator
Moderator

Szia!

Valóban, a Samsung tévékészülékek nem támogatják a NAS rendszerek használatát, előfordulhat, hogy egyes hálózati kialakításokkal működhetnek a hálózati tárolók, azonban a stabil kapcsolat nem garantálható.

Üdv!

First Poster

Akkor ezek szerint amit 2 éve vettem TV-t azon tudom és eddig is tudtam használni a Smart view-et. Az uj TV-nél meg igy jártam? Ez vissza fele fejlesztés???? Elég érdekes......és persze dühítő!!!!

Legelismertebb szerzők