Podpora

Open search

Samsung QE65Q7FN (2018) nepřehrává DTS a DiVX

First Poster

Že by se to nějak převedlo? Vim, že když jsem to koupil tak to ani přes ten Plex nešlo. Teď když pustim film jen s DTS tak to jede. Těžko říct jak to je. Každopádně doufám, že se dočkáme aktualizace kde to DTS doplní.

First Poster

Všeobecně samsung ma dost problémi s vystupními daty do zesilovače! Vždy u toho rostu, dts s plexu musíš nastavit v menu plexu zaškrknout dts a pak v menu tv\zvuk\ rozšířené\výstupní formát.. je tam dd dts atd. Jen nechápu proč není moznost u pcm nebo bitového toku, jen data a at si s tím poradí zesilovač.

New Member

Opravdu jsem v šoku .Mám novou televizi QE65Q7FNA a opravdu samsung nemá licenci na přehrávání Avi souboru .Z toho jsem v šoku .Nevíce podporovaný format a televize za několi tisic to neumí ? 

Už jednou mě samsung dostal jak tajně bez informaci z televize odstranil Youtube a ted zase tohle .Opravdu s tím běžte někam . 

Bude od samsungu v nejbližší době nějaká náprava z Avi soubory nebo ne .

Známým jsem chtěl televizi doporučit ted už to neudělám .televize super ale všichni na tom hrají převážně stažené soubory tak by jim to bylo na nic . 

Apprentice

Dnes som kúpil QE65Q9FN aj soundbar n850 s Dolly atmos a dts až na to že samsung tv nepúšťa tuto kvalitu na soundbar? 

Beriem to ako klamanie zákazníka a podvod. TV chcem vrátiť a fakt som sklamaný z tejto značky...

Pathfinder

Samsung televize modely 2018 nepodporují DTS, pokud pouštíš z USB nějaké mkv apod. Pokud bys pouštěl přes Blu-Ray přehráváč, tak ti to automaticky převede na AC3, ale klasicky z flashky z mkv, zvuk nepůjde. 

New Member

Takže keď vezmem súbor 

Widows.2018.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos-FGT - tak mi pustí obraz ale zvuk nepôjde žiaden ?

Včera som TV kúpil takže asi budem riadne sklamaný...

Autoři s nejvíce přijatými like