Podpora

Open search

Prohlížení Internetu - Renderer process has crashed

VYŘEŠENO
Apprentice

Zdravím všechny,

mám problém s novou UE55RU7092. Při pokusu prohlížet některé stránky (např. www.seznam.cz) přestane prohlížeč pracovat a vyskočí chybová hláška "Renderer process has crashed" a prohlížeč začně načítat stránku znova a za chvíli (cca 1min) to opět spadne. A tak stále dokola. Mám podezření, že prohlížeč má problém s Flashem. Vzhledem k tomu, že je to poměrně nový model jsem zatím nenašel žádnou aktualizaci.
Námáte návrh co s tím? Lze do TV nainstalovat jiný prohlížeč, který by to zvládal? Je to důvod pro reklamaci, když vše ostatní funguje?

Díky za jakoukoliv pomoc.

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Apprentice

Sorry, že odpovídám sám sobě, ale nakonec pomohlo vypnout Javu (nalezeno na USA webu v jiné diskusi). Třeba to někomu pomůže.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

11 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 11
Apprentice

Sorry, že odpovídám sám sobě, ale nakonec pomohlo vypnout Javu (nalezeno na USA webu v jiné diskusi). Třeba to někomu pomůže.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Superuser I
Superuser I

Hezký večer @MildaX 

Děkujeme za rychlé info o vyřešení problému. Svojí odpověď můžete Přijmout jako řešení a vlákno uzavřít. Děkujeme

Comunity2
Violin_KA Moderator
Moderator

Zdravím Community,

@MildaX děkujeme vám za sdílené řešení.

Hezký den.

First Poster

Mám stejný problém. Kromě seznamu.cz nejdou stáhnout  /respektive/ zmizely mapy.cz a nově t.j.  23..11.19 nepracuje ani Heureka. Když vypnu v nastaveni Javu script, tak to sice nepadá, ale taky to nepracuje.

Violin_KA Moderator
Moderator

Zdravím Community,

@JN6 informaci ohledně nefunkčního seznam.cz a mapy.cz jsem poslala na prověření. Vrátím se zpět, až budu mít bližší informace.

Hezký den.

Apprentice

Mě to nešlo již od zakoupení TV a jediný problém jsem měl, že jsem se nedostal na email Seznam.cz. Po vypnutí Javy mě to tam už pustilo a tak mám ji trvale vypnutou, pouze pokud potřebuji spustit nějaký aktivní obsah (např. video YT), tak ji zase musím nahodit. Jinak je to opruz a evidentní chyba SW televizoru - aktualizace by to určitě mohla vyřešit, leč zatím žádná není.

Apprentice

Prohlížeč moc nepoužívám, ale taky jsem si toho všiml. Při načtení seznamu to crashne. Přitom to donedávna fungovalo, čili se to muselo doprasit s nějakým updatem (NU8002, koupeno vloni v prosinci).

Observer

Dobrý den.Vypnutí Javy sice dovolí načíst stránky seznamu,ale nejdou otevírat odkazy a pořád dokola vyskakuje,že Java je vypnutá a musí se to pořád stornovat.Nejdou pustit rádia,otevírat třeba inzeráty na bazarech atd.Po opětovném zapnují Javy stále naskakuje "Renderer process has crashed".Jsem již bezradný,nemáte nějaké jiné řešení?

Apprentice

Bohužel jediným řešením by byl update software, jenže ten je zatím v nedohlednu. Mě vypnutá Java moc nevadí, jelikož jsem to potřeboval jen proto, abych se dostal do schránky na seznam.cz. Pokud si chci pustit video nebo jiné přehráváni, vždy musím Javu aktivovat.  Jiné řešení  jsem nenašel.

Autoři s nejvíce přijatými like