Podpora

Open search

Problém s nastavením zvuku u UE65NU8002.

Highlighted
Apprentice

S obrazem maximální spokojenost,nastavení kvality zvuku nefunkční.Zvuk má nastavení basů na maximu,mužský hlas je dunivý a nesrozumitelný.Nastavení ekvalizéru je nefunkční.Měl někdo podobný problém?Dík za odpověd.

8 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 8
Pathfinder

To bude jen nějaký zádrhel při nastavování při prvním zapnutí. Obnovit nastavení celé TV jsi zkoušel? Popř. mi to prosím vyfoť, jak je to zatmavené a že to nejde přenastavit. Díky.

Apprentice

Zkoušel jsem všechno od základního nastavení po nahrání posledního firmwaru.S ekvalizerem lze nastavovat všechny frekvence,ale ve zvuku se nic nemění,ekvalizér je nefunkční.Přednastavené zvukové mody jsou stejné  se zdůrazněným basem,není slyšet žádný rozdíl.Pokud jde z TV pouze hudba,je to příjemné,basy jsou hluboké,středy a výšky dobré.Lidský hlas,hlavně mužský je neposlouchatelný,dunivý a zahuhlaný.Já již vidím jediné řešení přelepit basový reproduktor nějakou tlustší látkou.

Pathfinder

Tohle bych určitě reklamoval. Na NU řadách si právě vyhrávám s nastavením obrazu a zvuku vždy a jsou tam šílené rozdíly. Navíc na nich v dobré mistnosti ani není třeba soundbar nebo repro sestavy. Samozřejmě pro nenáročné uživatele, ale i ti vždy slyší rozdíl mezi jednotlivými profily.

Apprentice

Dík za odpověd.S obrazem jsem si vyhrál,řádně zkalibroval,výsledek je perfektní proti stavu nastavení z výroby.Ten zvuk je zatím nejlepší,jaký jsem slyšel od nových tenkých panelů.Musí se ale podařit ty basy,které jsou překvapivě hluboké a bez náznaku dunění trohu potlačit.Již jsem to reklamoval,technik se dostavil a byl z toho trochu mimo.Najel do servisního menu a to hlásilo žádný problem.Technik uznal,že tam problém je a vzal si 30 dní na vyřešení,tak jsem zvědav,co s tím provede.

First Poster
Dobry den, jak to prosim dopadlo? Dnes jsem zakoupil tv a dela to uplne to same... jsem z toho pekne nasr... Diky moc, TH
Apprentice
Je to stále v řešení se Samsungem, Pošlete mi tel.č.na email rudolfjanicek@seznam.cz
Zkusíme je přitlačit společně.
RJ
New Member

Dobrý den, mám stejný problém s TV UE50NU7472U - televizi jsem vyměnil a výsledek je stejný. Ekvalizer je nefunkční  a Tv zesiluje hluboké tóny. Opravář tvrdil, že takovou závadu ještě neřešil. Máte nějaké řešení? Děkuji

Apprentice

Samsung u řady NU odfláknul některé funkce,které vůbec nefungují.Konkrétně ekvalizér a čidlo jasu obrazovky.Podle zastoupení Samsungu jsou to doplnkové funkce,které nemají vliv na celkovou funkci TV a proto to nepovažují za vadu.

Já jsem po velkých dohadech TV vrátil a přecházím na SONY 65xf 9005.

Autoři s nejvíce přijatými like