Podpora

Open search

NU7442 - předinstalované aplikace

Apprentice

Během víkendu se podívám, ale přiznám se, že jsem Skylink nikdy nevyužíval a tudíž jsem neměl potřebu aplikaci hledat nebo instalovat. Na nové televizi aplikace samozřejmě je. 

Explorer

Tak jak jsi dopadl? Skylink jsi nenašel co? A můžeš tedy ještě jenou upřesnit, které aplikace máš v te starší TV a které nyní v nové na Tizenu nejsou? Mně by to právě zajimalo neb zvažuji koupi nové TV, díky.

Apprentice

Omlouvám se, ale ještě jsem se k tomu nedostal, ale myslím na to. Pošlu screeny nabídek z obou TV, ale dej mi ještě čas :-)

Explorer

Dobrý den,

plánuji koupi této TV. Nicméně jsem se dočetl o problému s plnou interní pamětí. To, že tato TV nepřehraje nejpoužívanější kodeky bych přehlídl. Ale díval jsem se na prodejně a nová TV má volnou interní pamět 250MB. Když nainstaluji pár aplikací, aktualizuji je, takse dostanu do problému s pamětí. Je nějaké řešení? Bude tizen podporovat instalaci na USB? Doporučili by jste tuto TV, nebo radši sáhnout po konkurenci? Děkuji z odpověď

Apprentice

Skylink Live TV apka na 2013TV (Fko) bohužel nebude, výkon TV není dostatečný pro streamovací technologii kterou Skylink využívá.

Explorer

čau,

na zahraničních forech se dost řeší, málá interní pamět TV. Prý mnoho uživatelů má pouze aplikace, které již byly nainstalovány z výroby a když mají zaplá automatické aktualizace po určité době jim vyskočí hláška: plná interní pamět. S tímto problémem se prý nedá nic dělat. Už se vám to stalo? Kolik MB Vám zbývá?

Apprentice

Souhlas, NU74xx má opravdu 1GB paměti, z které si ukousne něco Tizen OS, něco nainstalované aplikace, takže zbyde 250MB. Ale nebál bych se toho. Proč? Teď jsem si prošel přes 60 aplikací které by si čech potenciálně stáhl, které na Tizen OS jsou a ta největší na kterou jsem narazil má 10MB, ale nejčastěji se pohybují do 4MB. Takže volného místa bych se nebál.

Zkusil jsem nainstalovat dalších 40 aplikací a zaplnil jsem prostor o 200MB oproti čisté instalaci a upřímně - stejně jsou nejpoužívanější ty, které jsou již předinstalovány, takže doinstalovat potřebujete opravdu jen málo.

Updatů se nebojte, velikost aplikací se nezvyšuje, jde se naopak opačným směrem. Např. HBO GO má 64kB. 

Jen tak mimochodem - všechny předinstalované aplikace mají 50MB dohromady.

Jinak NU74xx určitě dobrá volba, nejlepší poměr cena/výkon, z pohledu funkčnosti a odladěnosti má vše co běžný uživatel potřebuje, samozřejmě vždy je možnost jít do vyššího=dražšího modelu kde je paměť, obraz, design...lepší

Autoři s nejvíce přijatými like