Támogatás

Open search

HBO GO app

First Poster

Sziasztok!

Pár napja nem tudom használni az HBO GO app-ot, elindításkor csak világoskék lesz a képernyő. Minden más app (pl.Youtube) működik.

Mi lehet a probléma, mi a megoldás?

TV: UE55MU8002TXXH

Köszönöm a segítséget!

V.Gábor

11 VÁLASZOK 11
TiborL Moderator
Moderator

Szia Gábor!

Ez esetben javasolt a Beállítások-Terméktámogatás-Öndiagnosztika útvonalon egy Smart Hub visszaállítást elvégezni, 0000 lesz a PIN kód, amennyiben nem állítottál be saját kódot.

Amennyiben ezt követően is  tapasztalható és más alkalmazások megfelelően működnek, javasolt jelezni a HBO Go fejlesztőinek a rendellenességet, elképzelhető, hogy egy ideiglenes szoftveres fennakadás okozza a hibát, amit minden bizonnyal egy alkalmazás frissítés megold.

Üdv!

First Poster

Kedves Tibor!

Sajnos a készüléken az öndiagnosztika funkció nem elérhető, azt írja ki.

Így mit tudok tenni?

Üdv,

V.Gábor

TiborL Moderator
Moderator

Szia!

Abban az esetben lehet inaktív az Öndiagnosztika, ha valamilyen külső HDMI vagy más forrás van kiválasztva. Állísd át a forrást TV-re és így aktív lesz.

Üdv!

Superuser I
Superuser I

Kedves Gábor! 

Az is lehet, hogy beragadt az alkalmazás, mert  pont frissített miközben kikapcsoltad a készüléket. Érdemes kipróbálni egy egyszerű trükköt. Húzd ki a TV tápcsatlakozóját legalább 30 másodpercre, majd dugd vissza. Ekkor törlődnek az alkalmazásadatok a programmemóriából, így ha befagyott az alkalmazás, akkor ez megoldhatja a problémát.

Üdv,

Ádám

First Poster

Kedves Ádám!

Köszönöm, ezt már az elsők között próbáltam, de nem segített.

Üdvözlettel,

V.Gábor

First Poster

Kedves Tibor!

Köszönöm, sikerült is visszaállítanom.

El is indult az applikáció. Azonban miután kiléptem belőle, majd újra el akartam indítani, ugyanaz a hiba merült fel.

Üdv,

V.Gábor

First Poster

Kedves Tibor!

HBO-t is megjártam már, ők is tették,amit tudtak.

A HBO GO alkalmazás elindul, működik minden, azonban ha kilépek, és ismét vissza akarok lépni, már csak a kék képernyőt adja ki.

Innen az HBO azt javasolta, keressem a Samsungot, esetleg Firmware-t kell frissíteni. :-)

Lehetséges ez?

TV-n megnéztem, s ott azt írja, a legfrisebb verzió (1240) van fent, nem tudok frissíteni.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv,

Váczy Gábor

First Poster

Kedves Tibor!

HBO-t is megjártam már, ők is tették,amit tudtak.

A HBO GO alkalmazás elindul, működik minden, azonban ha kilépek, és ismét vissza akarok lépni, már csak a kék képernyőt adja ki.

Innen az HBO azt javasolta, keressem a Samsungot, esetleg Firmware-t kell frissíteni. :-)

Lehetséges ez?

TV-n megnéztem, s ott azt írja, a legfrisebb verzió (1240) van fent, nem tudok frissíteni.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv,

Váczy Gábor

TiborL Moderator
Moderator

Szia!

A készülékre elérhető egy újabb szoftver verzió, amit letölthetsz honlapunkról a https://www.samsung.com/hu/support/model/UE75MU8002TXXH/ linkre kattintva (1250.0)

A letöltést követően szükséges kicsomagolni a fájlt, majd az "image" nevű mappát szükséges átmásolni egy FAT32 vagy exFAT formátumú USB eszközre. Ezt  követően csatlakoztasd a pendriveot a tévéhez és a Szoftver frissítés menüpontba lépve a készülék felkínálja a frissítés USB eszközről lehetőséget.

Üdv!

Legelismertebb szerzők