Podpora

Open search

FAQ - Prvotní nastavení TV

MichalaV Moderator
Moderator

Díky tomuto návodu nastavíte vaši nově zakoupenou televizi raz, dva. :smileyhappy:

 

1) V prvotním kroku se volí jazyk, ten se určuje, podle slova Vítejte! V druhém zvolíte zemi, ve které se nacházíte.

 

I.png

II.png

 

2) Nyní přichází na řadu výběr zdroje. Připojte a zvolte typ signálu, který budete přijímat. Ponecháme například Anténu, tedy pozemní vysílání. Přemístíme se na tlačítko Další a potvrdíme. Kanály se začnou ladit a Vy mezitím můžete projít další kroky nastavení.

 

III.png

IIII.png

 

3) V dalším kroku se vybírá internetové připojení, na výběr je klasicky mezi LAN kabelem a bezdrátovou WiFi. U té se potvrdí název sítě a zadá se heslo, pokud je vyžadováno. V následujícím kroku jsou smluvní podmínky, je potřeba s nimi souhlasit a potvrdit tlačítko OK.

 

IV.png

V.png

 

4) Abyste mohli využívat všechny služby Smart TV, přihlaste se pomocí stávajícího účtu Samsung nebo vytvořte nový. Pokud se přihlásit nechcete, potvrďte v pravém horním rohu položku Přeskočit.

 

VI.png

 

5) Dále vyberte zdroj televizoru. Pokud jste v předešlém kroku zvolili zdroj Anténa/Kabel/Satelit, potvrďte položku anténa. Zobrazí se Vám počet naladěných kanálů a můžete klepnout na položku Další.

 

VII.png

VIII.png

 

6) Zde si můžete přizpůsobit Smart Hub a přidat aplikace do spodního panelu. Tyto aplikace můžete později také přidávat. Po dokončení klepněte na položku Hotovo.

 

IX.png

X.png

 

7) V posledním kroku můžete otestovat Vaše dálkové ovládání. Pokud o otestování nemáte zájem, zvolte v pravém horním rohu položku Přeskočit, poté potvrďte Hotovo a můžete začít sledovat TV.

 

XI.png

XII.png

 

A máme to! :smileyhappy:

Autoři s nejvíce přijatými like