Podpora

Open search

Domovská stránka pro připnutí aplikací - TV Samsung UE55MU7072

Apprentice

Dobrý den,
nedávno jsem si pořídil TV Samsung UE55MU7072. K ní mám přes pevné síťové připojení připojen disk NAS (od Western Digital 8 TB), přes HDMI domácí kino LG pro lepší zvuk a přes stejné rozhraní také satelitní přijímač Vu+UNO4K. Externí zařízení mohu ovládat přes ovladač televize. Všechna tři externí zařízení jsem si přidal na domovskou stránku pro lepší přístupnost a ovladatelnost. Avšak po vypnutí TV a všech zařízení a opětovném zapnutí mi na domovské stránce zůstane připnuté pouze kino LG, ale satelitní přijímač a disk NAS ne, ty musím vždy zase přidat. Napadá vás proč tomu tak je? Mám aktuální firmware TV.

Předem díky za jakoukoli radu.

5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 5
Apprentice

Fuha a ostatne nastavenia sa ti uklada? Mam na mysli nastavenie siete a celkovo secko v menu alebo sa tak isto resetuje?

Apprentice
TV jinak pracuje bez problému, nastavení sítě apod. Zatím jsem v tomto ohledu nic jiného nezjistil.
Navigator

Myslím, že v zákaznickém centru ti dokáží vyresetovat TV přes vzdálenou správu a četl jsem, že to v určitých případěch pomohlo. Ten jejich reset je asi nějak víc důkladnější, zkus tam crnknout 800 726 786 a uvidíš:manhappy:

Just Browsing

Ahoj,

 

pomohlo to nejak? Resim stejnou vec, ze mi vzdy odkaz na NAS z Domaci starnky zmizi kazdym znovu zapnutim TV a je to peknej vopruz.

Plus mate nekde zkusenost jak z te Domaci listy nadobro odstranit TV? Tam mam zase problem, ze to sice odstranim, ale po dalsim spusteni tam zase je. Pouzivam kabelovku a tuto polozku tam tedy nepotrebuji. Dekuji,

 

M.

Navigator

Zdravím, chcete aby zmizelo logo při vysílání? Např. ČT1?

Autoři s nejvíce přijatými like