Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Blikání podsvícení obrazovky v 3D režimu UE46F8000

(Téma vytvořeno: 15-03-2019 01:40 PM)
871 Zobrazení
Tomekkk
Pioneer
Možnosti

Zdravím,

vlastním TV z roku 2013, model F8000. Tyto ještě podporují sledování v 3D :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye: Nicméně pokud zapnu 3D režim, tak mi spodní třetina obrazovky podivně problikává, což je dost otravné a 3D je tímto nepoužitelné. Pokud se 3D režim vypne, tak je vše v pořádku, podsvícení nebliká, nesetkal se někdo s něčím podobným....:victory-hand:

0 Like
8 Odpovědi
FatherTed
Navigator
Možnosti

Také zdravím, jen se doptám - z čeho je 3D pouštěno? 

0 Like
Tomekkk
Pioneer
Možnosti

Z disku, který je připojen přes USB...vždy to tak fungovalo, nyní jsem 3D delší dobu nepouštěl a nyní to již bliká...

0 Like
Marian_X
Explorer
Možnosti

ahoj, je tento problém ešte aktuálny?

0 Like
Tomekkk
Pioneer
Možnosti

Ano, problém s blikáním přetrvává. Máš pro mně řadu co s tím, nebo čím by to mohlo být způsobeno?

Marian_X
Explorer
Možnosti

ahoj, myslim, ze by v Tvojom pripade pomohla vymena napajacieho zdroja.

Je to servisna zalezitost. 

WoodMan
Navigator
Možnosti

Take si myslim, ze to bude neco ohledne napeti. Tohle se stava i u jinych zarizeni.

0 Like
LiborSmékal1
First Poster
Možnosti

Mám stejný problém, při delším nepoužívání 3D režimu, mi při spuštění 3D začne blikat spodní část obrazovky. je možné, že to má souvislost s tím, že mi nejdou spárovat ani zapnout 3D brýle?

baterie je v brýlích nová. 

na brýlích neustále při zapnutí bliká střídavě zelená a červená dioda. po 15 vteřinách zhasnou a nic se neděje.

hrál jsem si s tím celé dopoledne  podle návodu a nic.

děkuji za odpovědi.

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký večer @LiborSmékal1 

 

Děkujeme za Váš dotaz. Tento televizor bohužel nemám k dispozici, takže Váš dotaz odešlu dále. 

 

Osobně si ale myslím, že pokud máte v brýlích novou baterii, a stále se je nedaří spárovat, může to signalizovat nějáký problém v TV.  Máte v televizoru poslední aktuální SW ? Máte také typ UE46F8000?


fajn-Snek-podpis-B


0 Like