Támogatás

Open search

49" Q7F QLED tv - Bekapcsolás időzítés?

First Poster

Szia!

Pár hete vásároltam egy 49" Q7F tévét és meglepődve fedeztem fel, hogy olyan alapfunkció nincs beépítve, mint a bekapcsolás időzítés (ébresztő funkció). Kikapcsolás időzítő van, de bekapcsolás időzítő nincs.

Vártható-e, hogy egy software frissítéssel pótolják a tv e hiányosságát?

Nincs valami app, ami helyettesítené ezt a funkciót?

(Bár, az app-ok jellegéből adódóan gondolom, hogy nincs.)

Előre is köszönöm a választ!

Üdv!

8 VÁLASZOK 8
TiborL Moderator
Moderator

Szia!

Egyelőre a tévékészülékek valóban csak a kikapcsolás időzitő funkciót támogatják de természetesen rögzítjük észrevételed/javaslatod, hogy fejlesztőinknek is rálátásuk legyen a felhasználói igényekre és ennek megfelelően alakítsák ki a jövőben érkező frissítések tartalmát.

Samsung álltal fejlesztett alkalmazás, ami erre a célra megfelelne nem került fejlesztésre.

Üdv!

First Poster

Köszönöm szépen a választ!

TiborL Moderator
Moderator

Nagyon szívesen, további kérdés esetén is fordulj hozzánk bizalommal!

Szép napot!

First Poster

Sziasztok.

Sajna szomoruan vettem én is észre, hogy hiányos a qe szériákban a bekapcsolás idözítő. Pedig ez egy fontos funkcio. Sajna csatorna sorrend sincs, de ezt a kedvencekkel helyettesíthető. 

First Poster

Sziasztok!

Kedves Gábor! Kb. 8 hónapja használom nagy megelégedettséggel a tévét, de a bekapcsolás-időzítő még mindig (egyre inkább) hiányzik. Sajnos, szoftverfrissítés mindeddig nem volt.

Azért reménykedjünk, hogy ezt a hasznos és alapvető funkciót előbb-utóbb elérhetővé teszik!

Bár, egyre kevésbé bízom benne... :(

Üdvözlettel:

e.

TiborL Moderator
Moderator

Szia!

Köszönjük az észrevételed és tanácsod. Biztosíthatunk róla, hogy az álltalad írottakat rögzítjük rendszerünkben, hogy fejlesztőinknek is rálátásuk legyen a felhasználói igényekre és ennek megfelelően alakítsák ki a jövőben érkező frissítések tartalmát.

Üdv!

First Poster

Sziasztok!

LED TV-n is isteni lenne ha megoldanátok!

Bár a PIP-ből se lett semmi  :/

TiborL Moderator
Moderator

Szia!

Mindenképp rögzítjük észrevételed ezzel kapcsolatosan, hogy fejlesztőink lehetőség szerint a felhasználók igényei alapján próbálják kialakítani az elkövetkező frissítéseket.

Üdv!

Legelismertebb szerzők