Podpora

Open search

Vertikalne pruhy QLED

First Poster

Zdravím, podařilo se problém nějak vyřešit? Po aktualizaci firmware pozoruji na své televizi něco podobného, na pravé straně obrazovky jsou od spoda tmavší pruhy (viz. foto). Tovární nastavení, obnovení SmartHub ani delší odpojení od napájení nepomohlo.IMG_20190131_193812.jpgIMG_20190131_173257.jpgIMG_20190131_173153.jpgIMG_20190131_172824.jpgIMG_20190131_172740.jpg

Explorer

Proč to nereklamujete ? Na zahraničních fórech to lidi reklamovali a úspěšně. Doporučuji to stihnout do roku od koupě z důvodu lepší pozice zákazníka. Samsung musí dokázat, že se nejedná o výrovní vadu. PS: Ten edge dimming je šílený, to raději neměli ani implementovat. Volat na QLED premium support, dle jejich vlastních prohlášení musí do dvou dnů opravit nebo půjčit fukční TV jako náhradu.

First Poster

Děkuji za reakci, reklamaci právě zvažuji, ale zajímalo mě, jak dopadl kolega co zakládal toho vlákno. Pohužel reklamace do roka od koupě již možná nebude, jde o model UE65KS7502, což je sice QLED, ale z doby, kdy ještě nebyla řada Q a neexistovala služba QLED premium support, takže se to na mě nejspíš nevztahuje. V každém případě záruku mám platnou ještě 10 mesíců, takže budu reklamovat buď přímo přes Samsung nebo přes prodejce.

Explorer

V podmínkách o premium servisu ani slovo o limitaci, stačí QLED. Volejte na tu premium linku, přes prodejce nemá smysl, taky jsem si to zkusil.

Vaši TV už nemusíte složitě dopravovat do servisu a čekat týdny na opravu! Zákazník s naší QLED TV zakoupenou v ČR a SR může využít prioritního servisu, kdy Vaší TV přijedeme opravit k Vám domů. Pokud nebude možné Váš televizor opravit přímo na místě a oprava by trvala déle než 48 hodin (běží od následujícího pracovního dne od Vámi nahlášené žádosti o servis na vyhrazené zákaznické lince (800 24 24 77), poskytneme Vám po dobu opravy bezplatně náhradní QLED TV. 

First Poster

Díky moc za radu, jdu volat

edit: Tak info pro ostatní, služba Moje QLED TV Premium servis se vztahuje na všechny QLED TV bez omezení, tedy i ty dříve označené jako KS, jediné podmínka je platná záruka.

First Poster

Zdravím. Žiaľ nepomohlo nič až reklamácia. V rámci záruky vymenený komplet panel. Teraz bez akejkoľvek chyby. 

Servis úplne v pohode. Po zavolani na QLed linku do pár dni výmena. 

First Poster

Tak nakonec také vyřešeno reklamací. V pátek jsem hlásil závadu na servisní lince Moje QLED TV Premium, v pondělí se ozval servisní technik a ve středu přivezl nový panel. Takže za mě servis Samsung pracuje bezvadně, jen se trochu obávám, že se pruhy do roka objeví znova a to už nepůjde řešit přes záruku.

Autoři s nejvíce přijatými like