Támogatás

Open search

Samsung Ultra HD tv jelzőfény kérdés

Highlighted
MEGOLDVA
First Poster

Nemrégiben vásárolt SAMSUNG UE65NU7172 készülékemen meglepve tapasztaltam, hogy nem találom semmilyen formáját az általános és jól megszokott visszajelzőfénynek. Ez sok esetben a tv középső alján lévő világító Samsung logó vagy valamelyik alsó sarokban található világító visszajelző led szokott lenni, ami valamilyen színnel jelzi a tv ki vagy bekapcsolt állapotát, valamint elalszik kikapcsolt állapotban. Arra gondoltam, hogy alapállapotban esetleg ki van kapcsolva, de a menüben sehol nem találom ennek nyomát. A kérdésem az, hogy elképzelhető hogy ezen a típuson egyáltalán nincs semmilyen visszajelző fény? Aki tudja a választ, annak megköszönném ha felvilágosítana.

1 ELFOGADOTT MEGOLDÁS

Elfogadott megoldások
Apprentice

Szia ugyan ilyen tipusú tévém van csak 40 colos. Nekem csak kikapcsolt állapotban van piros fény a samsung felirat közepén és csak sötétben látszódik.

2 VÁLASZ
Apprentice

Szia ugyan ilyen tipusú tévém van csak 40 colos. Nekem csak kikapcsolt állapotban van piros fény a samsung felirat közepén és csak sötétben látszódik.

First Poster
Köszi a gyors választ! Az tényleg ott van, de nálam a samsung logo közepén és a tv alján. Nem látszódott mert meg két szalag is fel volt ragasztva és elnyomta a halvány erejét. Világosban most sem látszik csak ha benézek alá. Majd éjszaka még megnézem, hogy akkor látni-e belőle valamit.
Legelismertebb szerzők