Podpora

Open search

Samovolne prepinani z aplikace na zive vysilani

Highlighted
VYŘEŠENO
Apprentice

Zdravim, zrovna jsem si koupila samsung tv a kdyz sleduji hbo go po asi 15 minutach se tv sama prepne na zive vysilani. Nevíte nekdo cim to je? 

(UE55NU7022 )

2 PŘIJATÁ/PŘIJATÝCH ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Pathfinder

Prvně bych zkusil, zda je v TV nejnovější firmware. Zkoušela jsi aktualizovat?

Pokud ano, tak ještě zkusit odinstalovat a znovu nainstalovat HBO GO ze Smart Hubu. 

Jestli stále bude blbnout, tak ještě vyresetovat Smart Hub a případně i tovární nastavení.

Reset Smart Hubu:

Nastavení -> Podpora -> Automatická diagnostika -> Obnovit Smart Hub -> Zadat pin 0000 -> Potvrdit

Tovární nastavení je taky v automat. diagnostice jako "Obnovit"

Pak mi dej vědět, jestli se podařilo. Když tak vyžkoušíme ještě pár fint 

Apprentice

Tak nakonec to zabralo asi na 2 hodiny, ale zkusila jsem to jeste jinak. Na hdmi2 mam zapojeny ps4, vstup necham prepnuty na hdmi2 ikdyz je ps4 vypnutý, pustím jakoukoliv aplikaci a uz to nezlobilo.

4 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Pathfinder

Prvně bych zkusil, zda je v TV nejnovější firmware. Zkoušela jsi aktualizovat?

Pokud ano, tak ještě zkusit odinstalovat a znovu nainstalovat HBO GO ze Smart Hubu. 

Jestli stále bude blbnout, tak ještě vyresetovat Smart Hub a případně i tovární nastavení.

Reset Smart Hubu:

Nastavení -> Podpora -> Automatická diagnostika -> Obnovit Smart Hub -> Zadat pin 0000 -> Potvrdit

Tovární nastavení je taky v automat. diagnostice jako "Obnovit"

Pak mi dej vědět, jestli se podařilo. Když tak vyžkoušíme ještě pár fint 

Apprentice

Dobré odpoledne, zatim to vypada ze pomohl restart Smart Hub. Zatím to běží hodinu a zadny problem, tak snad je vyreseno. Takze diky moc :-)

Pathfinder

Občas taková "blbost" pomůže. Doufám, že už se samovolné vypínání neobjeví. Ono totiž HBO GO vůbec není doladěné a den co den mi kvůli tomu někdo volá... 

Apprentice

Tak nakonec to zabralo asi na 2 hodiny, ale zkusila jsem to jeste jinak. Na hdmi2 mam zapojeny ps4, vstup necham prepnuty na hdmi2 ikdyz je ps4 vypnutý, pustím jakoukoliv aplikaci a uz to nezlobilo.

Autoři s nejvíce přijatými like