Podpora

Open search

Samovolně spuštění aplikace Seznam Video

Highlighted
VYŘEŠENO
First Poster

Ahoj, mám telwvizi Samsung UE48H6400 a poslední dva dny se pravidelně stává  že když zapnu TV tak se po chvíli samovolně přepne obraz na seznam video ať už je televize na jekenkoliv zdroji videa. Pomůže jenom že samrt hubu spustit zmíněnou aplikaci a pak ji ukončit  Pak je klid než se tv znovu nevypne a poté zapne a problém se opakuje  Co s tím. Sw mám aktuální. Smart hub jsem obnovil  Diky

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
First Poster
Před pár dny se mi to taky začalo stávat. Dnes jsem to vyřešil odinstalováním aplikace seznam video a jak se zdá už je po problému. Měl jsem ale problémy i ji odinstalovat. Nejprve jsem ji musel zamknout a po dalším spuštění smart hub šla odinstalovat.
3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
First Poster

Mám ten samý problém, je to dost otravné. Televizi mám přes satelit (hdmi). Zkoušel jsem v nastavení televize vypnout Datovou službu, ale nepomohlo. Mě stačí přepnout zroj zpět na HDMI a televize funguje.

First Poster
Před pár dny se mi to taky začalo stávat. Dnes jsem to vyřešil odinstalováním aplikace seznam video a jak se zdá už je po problému. Měl jsem ale problémy i ji odinstalovat. Nejprve jsem ji musel zamknout a po dalším spuštění smart hub šla odinstalovat.
First Poster

Super, pomohlo to

Autoři s nejvíce přijatými like