Támogatás

Open search

SAMSUNG Q7FN PIXELHIBA.

Highlighted
MEGOLDVA
Apprentice

Jónapot kívánok. Van a fent említett televízióm.  A minap egy pixelhibát véltem felfedezni a tv bal sarkában. Szeretnék érdeklődni,hogy javítják e garanciálisan? Már írtam a következő probléma miatt is az ügyfélszolgálatuknak: a one connect box kattog/recseg. Kikapcsolt állapotban főleg. 3-4 óra után is. S van olyan mintha kikapcsolt állapotban is valami dolgozna benne. Erre azt a választ kaptam,hogy ez természetes mivel ahogy melegszik,hűl a készülék. 4órán keresztül? Sajnos több nyugtalanságot lelek a készülékben mint örömet :S Kérem segítségüket.

Tisztelettel,

Egy hű Samsung vásárló

1 ELFOGADOTT MEGOLDÁS

Elfogadott megoldások
BeataV Moderator
Moderator

Üdv,

Ennek a funkciónak igazából épp ez a lényege, villogtatja a háttérvilágítást így minimálisan élesebb lesz a kép. Használat során a LED-ek nem üzemelnek folyamatosan, emiatt a háttérvilágítás erőssége csökken és vibrálhat a kép, ez teljesen természetes.

A készüléket a szerviznek is lehetősége van kivizsgálni, azonban, ha csak a One Connect box esetén tapasztal rendellenes működést, akkor azt külön kivizsgálhatja a szervizt. Az említett pixelpontról pedig küldhet képet a honlapon keresztül, hogy technikusunk kivizsgálja az esetet.

7 VÁLASZ
BeataV Moderator
Moderator

Szia,

Amennyiben a kijelzőn látható pixel pont a tolerálható tartományon belül van, akkor nem indokolt a szervizes beavatkozás.

Pixelpont esetén a panel mérete és a pixelek számának és elhelyezekédésénnek függvényében változhat az, hogy javítható-e garanciában a készülék. Ügyfélszolgálatunknak lehetősége van kivizsgálni az esetet, küldhetsz be képet a Samsung hivatalos weboldalán és technikusunk részére továbbítani fogják.

A One Connect Box pattogására vonatkozó kérdéssel kapcsolatban arról tudunk tájékoztatni, hogy a hő hatására valóban előfordulhat az, hogy a Box pattogó hangot ad ki. Ez normálisnak tekinthető, de amennyiben ezt rendellenes működésnek ítéled meg, akkor javasolt felkeresni egy közeli szervizpontot, hogy kivizsgálhassák a működést.

Közel eső szervizpontjaink elérhetőségére a http://www.samsung.com/hu/support/servicelocation/ linken kereshetsz rá.

Apprentice

Értem. Köszönöm a válaszát. Még annyi kérdésem lenne,hogy ha bekapcsolom a led-es képtisztaságot az normális,hogy vibrál a kép? Lehetséges olyan,hogy elküldjem a televíziót bevizsgálásra?

Előre is köszönöm válaszát.

BeataV Moderator
Moderator

Üdv,

Ennek a funkciónak igazából épp ez a lényege, villogtatja a háttérvilágítást így minimálisan élesebb lesz a kép. Használat során a LED-ek nem üzemelnek folyamatosan, emiatt a háttérvilágítás erőssége csökken és vibrálhat a kép, ez teljesen természetes.

A készüléket a szerviznek is lehetősége van kivizsgálni, azonban, ha csak a One Connect box esetén tapasztal rendellenes működést, akkor azt külön kivizsgálhatja a szervizt. Az említett pixelpontról pedig küldhet képet a honlapon keresztül, hogy technikusunk kivizsgálja az esetet.

Apprentice

Köszönöm válaszát.

First Poster

Szia!

Írtad, hogy kikapcsolt állapotban mintha valami dolgozna benne. Ezzel kapcsolatban jutottál valamire? Azért kérdezem, mert én is tapasztaltam ilyet.

Apprentice

Hello,

Sajnos még mindig van a hiba. Nem hinném,hogy normális jelenség kellene,hogy legyen. Szóval hétfőn hívom a Samsung szervizet. Remélem,hamarosan lesz megoldás a problémára. :( Egyébként nálad első naptól kezdve produkálja a jelenséget a box vagy később jelentkezett?

BeataV Moderator
Moderator

Szia,

Ebben az esetben kérlek, keresd fel Ügyfélszolgálatunkat, annak érdekében, hogy a szervizeléssel kapcsolatosan pontos információval szolgálhassunk.

Üdv,
B.

Legelismertebb szerzők