Podpora

Open search

Problém TV vysílání QLED TV

Highlighted
Apprentice

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli se to někomu nestalo také, že mi obraz při vysílání DVB-T2 často "kostičkuje" a pak vysílaní jakoby zamrzne a následně spadne na obrazovku "vybrat zdroj vysílání". Asi tak měsíc (možná víc, už přesně nevím) se to děje na každém kanálu, ať už ČT, Nova, Prima apod.

Když ale koukám na vysílání technologií DVB-T, tak vše jde bez problémů!

Anténu mám klasickou, která nikdy nezlobila a vysílání DVB-T2 ještě někde v první polovině roku běželo celkem krásně.

Otázka zní: Je problém v TV (One connect boxu), ve vysílači někde v dáli nebo v anténě?

Trošku se obávám odpovědí, že problém je mezi pohovkou a televizí .

Předem děkuji za odpověď.

TV: Samsung QE55Q7F

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Pathfinder

Ahoj, určitě problém není v TV. Řeší se to několik měsíců a téměř v každém regionu na různých TV.

Faktory jsou například - slabá anténa, kde si nevystačí s okolním rušením

- výpadky přímo na vysílači (údržba, přesměrování)

Mně to zlobí také, ale jsou různé varianty. Někomu kostečkuje, někomu vypne hned. Mně to třeba vypne na den-dva a pak to zase jede, přitom mám kvalitní parabolu v panelovém domě, takže kdo ví. Dávno jsem kvůli tomu přešel na Skylink a IPTV.

Pak ti ještě občas TV naladí 2 stejné programy na jiném pásmu, tak zkusit přeladit celé a vyzkoušet jiné programy. Pokud nic, tak s tím ty nic nevyřešíš. Třeba dohledat vysílač a řešit to s nimi.

Tady si můžeš přečíst zkušenosti ostatních- odkaz                              

Apprentice
Děkuji moc za Vaši odpověď.

Dost jste mě uklidnil, že to není televizí. Zkusím Vaše doporučení a uvidíme.

Mějte se krásně a ještě jednou děkuji.
Autoři s nejvíce přijatými like