Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

EXPRES SERVIS - Nezmeškejte osudové okamžiky!

(Téma vytvořeno: 14-06-2018 01:58 PM)
1102 Zobrazení
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

 

Skvělá zpráva! Protože chceme sportovní vášeň sdílet s Vámi, připravili jsme pro Vás expresní službu, aby jste nezmeškali ani jeden gól a případně se pak nemuseli ptát svých známých, kdo vyhrál.  :robothappy:

 

express2.PNG

 

Pokud vlastníte Samsung LED nebo QLED televizor a zjistíte jakoukoli závadu, můžete od 8. června do 8. července využít náš expresní servis, který Vám rychle a spolehlivě pomůže situaci vyřešit.

 

Každý dobře ví, že u sledování zápasu občas rozhodují i vteřiny. Čím dříve tedy závadu oznámíte, tím je jistější, že nezmeškáte klíčové okamžiky. Pokud se nám nepodaří závadu odstranit tentýž den, nabídneme vám náhradní televizor Samsung po celou dobu opravy, a to zcela zdarma!

 

Po dobu trvání expresní služby jsou Vám k dispozici AV servisní střediska v prodloužených otevíracích hodinách. Postup v případě problému je následující:

 

  1. Připravte si doklad o zakoupení
  2. Kontaktujte zákaznickou linku Samsung, kde se o všechno postarají za Vás - 800 726 786  (Po-Pá 08-20 hod., So-Ne 08-18 hod.)
  3. Dejte členům Community vědět, jestli vše proběhlo v pořádku

*Služba se vztahuje pouze na záruční opravy a na TV z lokální distribuce

 

Na jaké úhlopříčce sledujete zápasy Vy? Upřednostňujete atmosféru z pohodlí domova nebo s přáteli u piva v oblíbeném podniku? :robothappy:

 

 

4 Odpovědi
jelimanek
First Poster
Možnosti

Obcas doma,obcas v hospode,zalezi kdy se hraje.

 
 
0 Like
bezejmena12
Apprentice
Možnosti

Dneska to vypukne, hned vám ukážu našu partu jak fandíme :manvery-happy:

peppies
Apprentice
Možnosti

Včera jsem na linku express servisu volal, komunikace a vysvětlení problému v pohodě ( na obrazovce mám viditelný vertical banding ) a v pondělí by se mi měl technik ozvat a domluvit se na návštěvě - mám 60KS7002 - rok a půl stará TV tak věřím, že můj problém bude vyřešen i když nevím jak - mění se obrazovka nebo ... ???

0 Like
peppies
Apprentice
Možnosti

Dnes mi přišli pánové ze servisu vyměnit obrazovku, uniformita je lepší i když tam pořád ten banding vidím - jen je teď v půlce obrazovky. Nicméně ze strany servisu to byl profesionální přístup nabídli mi, že to ještě prokonzultují s technikem od Samsungu zdali je ještě jiné řešení.

0 Like