Támogatás

Open search

Legidősebb Samsung nyereményjáték észrevétel!

First Poster

Korábban már olvastam, hogy a nyereményjátékba hirtelen az utolsó pillanatban megjelent több játékos is akik a toplistába kerültek röviden a játék vége előtt. Elvileg a szavazatokkal nem volt probléma. Nekem is ez az észrevételem, hogy legalább 3-4 játékos a toplistáról nem felel meg a szabályoknak. Én arra lennék kíváncsi, hogy mi van a leírás résszel. Azt írja a szabályzat, hogy: adjon le érvényes Pályázatot a Fórumbejegyzésre adott nyilvános válasz publikálásával, mely reflektál az alábbi témára: „Oszd meg velünk Samsung készüléked hosszú életének a titkát!”. Akik a toplistába kerültek 3-4 játékosnál ez a leírás szerintem nem szabályos. Van aki csak feltöltött egy régi samsung terméket és adott egy címet a terméknek pl Samsung Kamera és leírás nem tartozik a fotóhoz. Ezt én nem tartom szabályosnak! Illetve az, hogy kicsit kopott, de régi valamint, hogy családi telefon velünk öregszik, ez a leírás szerintem egyáltalán nem elég, nincs kifejtve a megadott téma!Én ezeket a játékosokat kizárnám a játékból, a toplistáról így előrébb kerülhetnének azok a játékosok akik végig a toplistán voltak és igazán jó választ adtak nyereményjátékban!

1 VÁLASZ 1
Community Manager

Tisztelt @Gyöngyi76!

Köszönjük az észrevételed.

Kihirdetésre került a győztes, melyet az alábbi linken elérhetsz:

https://eu.community.samsung.com/t5/Keress%C3%BCk-a-legid%C5%91sebb-Samsung/con-p/seh-contest-2/tab/...

Biztosítunk róla, hogy a Játékszabályzatnak foglaltaknak megfelelően választottuk ki az első 10 legjobb bejegyzésből a nyertes pályázatot. Az adott kérdést mi is megvizsgáltuk, és az esetleg kiszoruló játékosok történetét is figyelembe vettük a nyertes pályázatról történő döntésnél.

Üdvözlettel:

Community Manager