Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Őszi program

(Témakör létrehozásának dátuma: 23-09-2019 07:43 PM)
514 Megtekintések
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Sziasztok!

Az ősz beköszöntével az idő egyre melankólikusabb és hidegebb, ennek ellenére ez a kedvenc évszakom. Személy szerint elég fázós vagyok, de ilyenkor is szeretek még kint lenni , bár ilyenkor hóember méretűre burkolózom be. A hideg ellenére nálam kedvenc őszi program a sárkányozás, a túrázás de egy szüretre is bármikor megyek ha az időm engedi. Illetve ha esik marad az olvasás és a festés.
Ti mivel töltitek a szabadidőtöket az őszi napokon?

0 tetszik
12 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

A kirándulás nálam sem maradhat ki, avagy egy-két Dunakanyar sosem árt az embernek 😁

 

Bevallom, nálam a szeptember-október időszak elsősorban az iskolába való visszaszokással megy el. Illetve ott van az Oktoberfest, diábkál és minden más jó kis iskolai rendezvény, emiatt leginkább otthon pihenek és valamiféle videojátékkal kapcsolódom ki. 😅

 

Azonban az őszi szünetben rengeteget találkozom a barátaimmal. Kirándulunk, bobozunk, online játszunk és egyéb szórakoztató programokat találunk ki egymásnak. 😃

 

A szünet végeztével pedig lehet készülni a november végi szalagavatóra, ezáltal megint van mit kipihenni és kezdődik is a tél. 😄


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
AdamSzabo
Voyager
Beállítások
Szeptember, október környékén a legjobb az idő kimozdulni a szabadba (meg persze tavasszal, de az soká lesz még). Melegebb napokon a hegymászás, biciklizés, erdőjárás, állatkert
a legjobb kikapcsolódás szerintem. De néha a kertet rendbe tenni is tök jó móka tud lenni.

Tudsz valami jó túrázós helyet, amit semmiféleképp nem szabad kihagyni ősszel?
0 tetszik
Matt_89
Pathfinder
Beállítások

Szia Ádám!

 

Nagyon ajánlom a kéktúra útvonalait: http://kektura.hu/okt15.html

 

Rozália Téglagyár(Solymár) - Dobogókő útvonal szerintem Budapest környékén az egyik legszebb útvonal, egy laza 22 km-es egész napos program. 

 

De szívesen várom én is a ti ajánlásatokat :smiling-face:

0 tetszik
EvelinCz
Hotshot
Beállítások
Szia Ádám!

Nekem a Rám-szakadák a kedvenc hely, néhol kicsit nehéz a terep, de pont emiatt nagyon izgalmas is. Szerintem egy remek túrázóhely. Egy javaslat: csak vízálló cipőben menj oda :smiling-face:
0 tetszik
AdamSzabo
Voyager
Beállítások
Sziasztok!

Köszi a tippeket :smiling-face: A Rám-szakadékot egy párszor megjártam már, a túra Dobogókőre viszont érdekesen hangzik. Akár ott is lehetne aludni az egyik jurtában, aztán másnap menni tovább.

Nekem a szarvasi arborétumot mondogatták mindig, hogy ősszel milyen szép, amikor színekbe borulnak a fák.

@RozvM Van valami bevált helyetek, ahova eljártok játszani, vagy mindenki az otthon nyugalmából kapcsolódik be?
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

@AdamSzabo  írta:
@RozvMVan valami bevált helyetek, ahova eljártok játszani, vagy mindenki az otthon nyugalmából kapcsolódik be?

Egyenlőre inkább az otthon melegét választjuk, de mivel egyre inkább érdeklődünk a VR nyújtotta élmények felé, ezért gondolkodunk valamiféle gamer bar felkeresésében. 😀

Szóval akinek van tapasztalata az ilyen típusú "szórakozóhelyek" környékén, kérem ne tartsa magában! 🙂


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
EvelinCz
Hotshot
Beállítások
A Hyp-R Zone-t tudom ajánlani, nekem nagyon tetszett :face-with-tears-of-joy: Főleg a VR zombiölés (Arizona Sunshine) :smiling-face:
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Köszönöm, mindenképpen utánanézek! 🙂


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
AdamSzabo
Voyager
Beállítások
Nemrég láttam, hogy a KÖKI-ben nyílt egy e-sport központ, akár azt is érdemes lehet megnézni, bár nem tudom, hogy mennyire lehet oda csak úgy az utcáról beesni játszani kicsit.