Wsparcie

Open search
Sugestie
Sugestie
Opublikuj swoje pomysły, aby poprawić komfort korzystania z One UI i istniejących funkcji!
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Pathfinder

Zakupione motywy czy to aplikacje albo czcionki zakupione z Galaxy Theme i Galaxy Store po przywróceniu ustawień fabrycznych oraz ponownym zalogowaniu do konta Samsunga niestety nie zawsze są możliwe do zainstalowania .Wielokrotnie zgłaszany problem wciąż jest pomijany przez firmę i również developerów bo jak inaczej sądzić jeżeli wciąż kiepsko uszeregowane elementy na koncie Samsunga przy tych sklepach nie pokazują wszystkich za które dokonano opłaty (w szczególności motywów i czcionek ).Rozwiązaniem tego problemu byłoby dodatnie opcji od najnowszych do najstarszych elementów oraz uszeregowanie ich w odpowiednich kategoriach (czcionki na koncie wogóle nie mają tej kategorii).Dla niektórych użytkowników nie jest to ważna kwestia ale dla tych którzy płacą za dane elementy należy się właściwe rozwiązanie tej kwestii)

Cześć @Krzysp1,

Jako że wspomniana przez ciebie kwestia wydaje mi się dosyć istotna, pozwoliłam sobie przenieść ją do sekcji sugestii. Przekazałam deweloperom twój głos w tej sprawie i mam nadzieję, że jakoś się do niej odniosą

1 Komentarz
Beta Moderator
Beta Moderator
Status zmieniony na: Sprawdzone

Cześć @Krzysp1,

Jako że wspomniana przez ciebie kwestia wydaje mi się dosyć istotna, pozwoliłam sobie przenieść ją do sekcji sugestii. Przekazałam deweloperom twój głos w tej sprawie i mam nadzieję, że jakoś się do niej odniosą