Wsparcie

Open search

samsung clx-3175n a problem z oficjalnymi aplikacjami

Explorer
Spróbuj wejść w tryb awaryjny systemu, zaraz po starcie naciskaj szybko klawisz F8, następnie z wyświetlonej listy wybierz tryb awaryjny,(nie zrażaj się jak nie uda Ci się za pierwszym razem) poczekaj chwilę aż system się załaduje.
Teraz przejdź do programy i funkcje i sprawdź czy tam pojawia się ta aplikacja, jeżeli nie to spróbuj odinstalować ją z folderu programu uruchamiając uinstall.exe lub coś o podobnej nazwie. Mam nadzieję, że to pomoże.
Jak nie to poszukamy dalej rozwiązania. Dodaj zrzut ekranu listy zainstalowanych programów.
First Poster

Dzięki za pomoc. W nocy zainstalowałem revo unistall i odinstalowałem aplikacje wybierajac folder bo też na liscie zainstalowanych jej nie było. Ale po odinstalowaniu wciąż Samsung Printer Center zacina drukarkę więc myślę, że to też wina tego orpgogramowania. Muszę korzystać tylko z tego dołączonego do Print Driver

Explorer

Siema,
Tak czytam sobie te twoje posty Łukasz i stwierdzam, że dziwny masz problem.
Ja miałem podobną sytuację i w moim przypadku odinstalowanie składników z dodaj usuń pomogło.

Domyślam się, że twoje problemy mogłybyć podyktowane tym ponieważ oprogramowanie drukarki było zainstalowane na innym OS np. Win7, Win8. Następnie skorzystałeś z aktualizacji do Win10 i dlatego takie kwiatki. Oczywiście mogę się mylić

Ale do sedna. Jak chcesz to wywalić, to proponuję np. regedit w Windowsie. Szukając po nawzwie programu w rejestrze systemu bedziesz miał możliwość pozbycia się aplikacji.

Alternatywa to reinstal systemu jak masz chwilę (najlepsze lekarstwo na wszytkie bolączki)
First Poster

to prawda, dziwny problem. Ale już sobie poradziłem. Albo usunę jeszcze Printer Center albo zostawie go niech sobie już w systemie będzie. Nie będę od nowa instalował systemu na 3 urządzeniach. Na 3 urządzeniach problem taki sam. Kupiłem urządzenie używane ale od razu instalowałem je na win 10. System nie był przeinstalowywany.

Explorer
W takim razie stawiam na brak wsparcia tych apek pod ten OS.
Wszedłem sobie na ten model i widzę, że jest to jedna ze starszych drukarek Samsunga więc to też mogłoby być powodem.

Życzę mniej problemów ze sprzętem hey.
Autorzy z największą liczbą like