Wsparcie

Open search

dodatkowy dysk w NP550P7C-S02PL

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam,

mój laptop ma dodatkowe gniazdo na dysk. Podłączyłem więc SSD (PNY CS900 120GB) ale system go nie widzi.

Kabel zakupiłem nowy, dysk też nowy.

Jakiś pomysł?

Tomek

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@twi72  Jak zaktulizować bios zanajdziesz tu Klik może być problem z aktulizacją biosu na systemie Win 10 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

5 ODPOW. 5
Legend

@twi72  Czy dysk jest widoczyny w biosie ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

@vdsl2  napisał(a):

@twi72  Czy dysk jest widoczyny w biosie ?

tak. jest widoczny. ale w zarządzaniu dyskami go brak.

Legend

@twi72  Jaki masz system Windows ? Czy masz najnowsze aktulizacje sterowników tez biosu ?

Apprentice

win 10 ze wszystkimi aktualizacjami. biosu osobno nie aktualizowałem - powinienem? Jak?

Legend

@twi72  Jak zaktulizować bios zanajdziesz tu Klik może być problem z aktulizacją biosu na systemie Win 10 

Autorzy z największą liczbą like