Wsparcie

Open search

WPS drukarka M2070W

Highlighted
ROZWIĄZANE
Voyager

WPS drukarka M2070W

Kupiłem drukarke 2070W, chciałem podłączyc ją do routera, żeby była w sieci i nie mogę połączyć sie za pomocą WPS.

Kotś ma może jakieś pomysły co można zrobić żeby to zadziałało?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Explorer

Dot.: WPS drukarka M2070W

Hey wolf. Ja jestem zwolennikiem aktualizacji, wiec na poczatek proponuje abys pobral najnowsze sterowniki z witryny producenta. Podczas instalacji wybierz konfiguracje bezprzewodowa, nastepnie na jednej z plansz bedzie konfiguracja bezprzewodowa za pomoca kabla usb. To jest kluczem do sukcesu. Aha w nowej wersji sterownika moze w pierwszej kolejnosci pokazac sie okienko odnosnie konfiguracji direct. Jak to bedziesz widzial to kliknij na anuluj. Potem sterownik wykrywa ustawienia sieci, wprowadzasz haslo i hula Emotikon: Mrugający
4 ODPOWIEDZI
Explorer

Siema wolf
Explorer

Hey wolf. Ja jestem zwolennikiem aktualizacji, wiec na poczatek proponuje abys pobral najnowsze sterowniki z witryny producenta. Podczas instalacji wybierz konfiguracje bezprzewodowa, nastepnie na jednej z plansz bedzie konfiguracja bezprzewodowa za pomoca kabla usb. To jest kluczem do sukcesu. Aha w nowej wersji sterownika moze w pierwszej kolejnosci pokazac sie okienko odnosnie konfiguracji direct. Jak to bedziesz widzial to kliknij na anuluj. Potem sterownik wykrywa ustawienia sieci, wprowadzasz haslo i hula Emotikon: Mrugający
Apprentice

Siema mietq Emotikon: Język

@wolf niżej masz "Powiazane tematy". Zobacz prosze, czy one nie będą dla Ciebie pomocne. Jest tam temat jak łatwo zainstalować drukarkę.

pozdr.

Voyager

Dzięki, aktualizacja pomogłaEmotikon: Szczęśliwy
Autorzy z największą liczbą like
Użytkownik Liczba like
2