Wsparcie

Open search

Space Monitor, CRG9 i UR59C - 3 nowości na 2019r

Highlighted
Hotshot

Chciałbym wam przedstawić trzy zaprezentowane na targach CES 2019 monitory kierowane do sprzedaży na 2019. Muszę Wam powiedzieć, że urządzenia zrobiły na mnie wrażenie. Zresztą- sami oceńcie 

 

„Space Monitor” - prostota, elegancja i oczędność miejsca w jednym.

Dostępny w 2 wariantach: 27 cali o roździelczości QH (model code LS27R750QENXZA) i 32 cale w roździelczości 4K UHD (model code LS32R750UENXZA). Praca przy większych rozmiarach arkuszy papieru na blacie biurka stanie się przyjemnością. Wystarczy, że dzięki specjalnej konstrukcji wyprostujesz stelaż, a zwiększysz powierzchnię roboczą o 40%.

 

Samsung-Space-Monitor-1.jpgSpace Monitor - grafika podglądowa

 

Samsung-Space-Monitor_gif_main_7.gifSpace Monitor - grafika podglądowa

Poniżej krótki film, który obrazuje możliwości monitora.

 

 

CRG9 - zdobywaca nagrody „Best of Innovation”

Jest to gamingowy monitor, który na targach CES 2019 zdobył nagrodę „Best of Innovation”  w kategorii produktów komputerowych i wyróżnienie „Honorree” w kategorii produktów gamingowych.

 

Samsung-CRG9-super-wide-monitor-3-1260x500.jpg

 

Wyposażony w superszeroki 49-calowy ekran QLED o roździelczości 5120x1440  i proporcjach ekranu wynoszących 32:9 jest porównywalny z dwoma monitorami 27” postawionymi obok siebie. Częstotliwość odświeżania to 120Hzm natomiast czas reakacji 4ms. Specyfikacja techniczna przy zestawieniu z wyglądem robią pioronujące wrażenie!  Sprzęt jest wyposażony w technologię AMD FreeSync 2, oraz wspiera HDR10 zapewnając szczytową jasność 1000 nitów, co przekłada się wyświetlanie doskonałe szczegółów w najjaśniejszych i najciemniejszych częściach obrazu. Z pewnością jest to innowacja, którą każdy zapolony gracz powinien mięc w swoim pokoju 

 

 

UR59C - w technologii 4K Curved

Ostatnie z urządzeń to UR59C, 32-calowy zakrzywionymonitor 4K UHD. Oferuje wyświetlanie milarda kolorów, głęboką ciemną czerń i współczynnik kontrastu 2500:1. Smukła elegancka obudowa i metalowa solidna podstawa V-slim będzie pasować do każdego nowoczesnego wnętrza. Krzywizna na poziomie 1500R zapewni niespodziewane wrażenia podczas tworzenia treści lub grania oraz mniejsze zmęczenie oczu i wygodniejsze korzystanie z monitora przez dłuższy czas.

 

UR59C.jpg

 

 

 

Co wy myślicie o nowych modelach? Który z nich przypadł wam do gustu?

 


Editor7.gif

 

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?


Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!


GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Autorzy z największą liczbą like