Wsparcie

Open search

Space Monitor, CRG9 i UR59C - 3 nowości na 2019r

Highlighted
RadekK Moderator
Moderator

Chciałbym wam przedstawić trzy zaprezentowane na targach CES 2019 monitory kierowane do sprzedaży na 2019. Muszę Wam powiedzieć, że urządzenia zrobiły na mnie wrażenie. Zresztą- sami oceńcie 

 

„Space Monitor” - prostota, elegancja i oczędność miejsca w jednym.

Dostępny w 2 wariantach: 27 cali o roździelczości QH (model code LS27R750QENXZA) i 32 cale w roździelczości 4K UHD (model code LS32R750UENXZA). Praca przy większych rozmiarach arkuszy papieru na blacie biurka stanie się przyjemnością. Wystarczy, że dzięki specjalnej konstrukcji wyprostujesz stelaż, a zwiększysz powierzchnię roboczą o 40%.

 

Samsung-Space-Monitor-1.jpgSpace Monitor - grafika podglądowa

 

Samsung-Space-Monitor_gif_main_7.gifSpace Monitor - grafika podglądowa

Poniżej krótki film, który obrazuje możliwości monitora.

 

 

CRG9 - zdobywaca nagrody „Best of Innovation”

Jest to gamingowy monitor, który na targach CES 2019 zdobył nagrodę „Best of Innovation”  w kategorii produktów komputerowych i wyróżnienie „Honorree” w kategorii produktów gamingowych.

 

Samsung-CRG9-super-wide-monitor-3-1260x500.jpg

 

Wyposażony w superszeroki 49-calowy ekran QLED o roździelczości 5120x1440  i proporcjach ekranu wynoszących 32:9 jest porównywalny z dwoma monitorami 27” postawionymi obok siebie. Częstotliwość odświeżania to 120Hzm natomiast czas reakacji 4ms. Specyfikacja techniczna przy zestawieniu z wyglądem robią pioronujące wrażenie!  Sprzęt jest wyposażony w technologię AMD FreeSync 2, oraz wspiera HDR10 zapewnając szczytową jasność 1000 nitów, co przekłada się wyświetlanie doskonałe szczegółów w najjaśniejszych i najciemniejszych częściach obrazu. Z pewnością jest to innowacja, którą każdy zapolony gracz powinien mięc w swoim pokoju 

 

 

UR59C - w technologii 4K Curved

Ostatnie z urządzeń to UR59C, 32-calowy zakrzywionymonitor 4K UHD. Oferuje wyświetlanie milarda kolorów, głęboką ciemną czerń i współczynnik kontrastu 2500:1. Smukła elegancka obudowa i metalowa solidna podstawa V-slim będzie pasować do każdego nowoczesnego wnętrza. Krzywizna na poziomie 1500R zapewni niespodziewane wrażenia podczas tworzenia treści lub grania oraz mniejsze zmęczenie oczu i wygodniejsze korzystanie z monitora przez dłuższy czas.

 

UR59C.jpg

 

 

 

Co wy myślicie o nowych modelach? Który z nich przypadł wam do gustu?

 


Editor7.gif

 

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?


Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!


GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Autorzy z największą liczbą like