Wsparcie

Open search

Samsung C24FG73FQUX Curved czarny Quantum Dot

First Poster

Witam przymierzam sie do zakupu monitora z racji tego ze mam Ryzena i Radeona oraz lubie pograc w dynamiczne strzelanki potrzebuje freesyn oraz 144Hz, jako iz takich monitorow jak na lekarstwo a wystarczy mi 1080p

wybor padl na:

Samsung C24FG73FQUX Curved czarny Quantum Dot

Jak ten monitor sie sprawdza, slyszalem iz w poprzedniej wersji CFG70 wystepowaly problemy. Czy ktos z obslugi samsunga moze potwierdzic iz te wady zostaly wyeliminowane, oraz pytanie nastepne czy jezeli pojawiaja sie takie wady sa one przez producena usuwane.

3 ODPOW. 3
Expert

Hej @En-Ki,

O jakich wadach wspominasz ? Bo nie kojarzą mi się "krytyczne" problemy w modelu CFG70.

A nie myślałeś o CHG90 49' - jak szaleć to szaleć a efekt murowany .

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster
Witam
Mam druga szutke monitora CFG73 i ten sam problem, taki jak w zaporzyczonym filmie od kolegi z forum
https://www.youtube.com/watch?v=mosnZwK9Xxc&feature=youtu.be
Czy ten problem jest znany i bedzie jakos rozwiazany, mam jeszcze mozliwosc zwrotu do sklepu monitora ale jezeli wszystkie maja taka przypadlosc ?
Pojawia sie tylko przy wlaczonym freesyncu (120/144Hz) ja obserwuje go tylko w Windowsie w grze tego nie widze tego paska, bede jeszcze testowal na innym systemie niz Windows.
Czy jest jakies rozwiazanie, pytanie do expertow.

Expert

@En-Ki

Proponuję sprawdzić na innym kablu Display-port. Jeśli będzie to samo, to jeśli masz taką możliwość oddaj monitor do sklepu. Natomiast jeśli nie masz takiej możliwości - wówczas zapewne pozostaje zrobić zgłoszenie serwisowe.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Autorzy z największą liczbą like