Wsparcie

Open search

Przeglądarka edge YT 4k

Highlighted
ROZWIĄZANE
Legend

Czy ktoś zna rozwiązanie jak uruchomić odtwarzanie filmów 4K na przeglądarce Edge  na YT?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Hotshot

@vdsl2   Po przełączeniu na "Zawsze włączone" działa odtwarzanie filmów na YouTube w 4K. Ta opcja powinna być standardowo włączona w przeglądarce, nie każdy domyśli się że trzeba w tym miejscu szukać. 

Przechwytywanie.PNG

22 ODPOW. 22
Superuser II
Superuser II

@vdsl2 ale co, nie widzi Ci rozdzielczości w filmach, czy jak?

4K.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

@Szewcu72  Tak jest max 1080 ale na innych jak Chrome problemu nie ma z 4K.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

To widzisz, u mnie jest ok.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

@Szewcu72  Znalazłem przyczynę trzeba zmienić ustawienia z Automatycznego na zawsze włączone

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG 

Hotshot

@vdsl2  Gdzie to ustawienie znalazłeś? Działa 4k?

Legend

@PrzemekM  Wpisujesz w pasek przeglądarki "about:flags" i wtedy masz zaawansowane ustawienia.

Hotshot

@vdsl2   Po przełączeniu na "Zawsze włączone" działa odtwarzanie filmów na YouTube w 4K. Ta opcja powinna być standardowo włączona w przeglądarce, nie każdy domyśli się że trzeba w tym miejscu szukać. 

Przechwytywanie.PNG

Legend

@PrzemekM  Kiedyś nie było żadnego problemu jeszcze na Windows 10 1703 ale problemy zaczęły się po jakieś aktualizacji  wersji 1809.

Hotshot

@vdsl2  Masz już u siebie 1903?

Autorzy z największą liczbą like