Wsparcie

Open search

Monitor do Dex Pad

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam, posiadam Samsunga Galaxy S9+ i planuje do niego dokupić stację Dex Pad.

Nie wiem jednak który z monitorów wybrać LC27F591FDUXEN czy może C24FG73FQUX?

Zależy mi przede wszystkim na jakości obrazu, kontrascie, nasyceniu barw.

Z jednej strony ten 27-calowy ma całkiem dobre opinie jednak drugi ma technologię Quantum Dot która jest chyba jedną ze sztandarowych technologii obrazu Samsunga.

Z góry dzięki za odpowiedź.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Expert

Cześć @Adrian2000

Jeżeli zależy ci przede wszystkim na jakości obrazu, kontraście i nasyceniu barw to zdecydowanie poleciłbym ci model C24FG73 z QLED. Zapewnia on wyświetlanie kolorów obejmujących około 125% przestrzeni barw sRGB oraz sprawia, że kolory mają szerszą gammę i są bardziej nasycone. Co do modelu LC27F591FDUXEN jest również dobrą opcją z wyświetlaniem kolorów obejmujących około 119,3% przestrzeni barw sRGB, dodatkowo jest on wyposażony w 2 wbudowane głośniki stereo co może być przydatne w przypadku połączenia do Dex Pad.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
1 ODPOWIEDŹ 1
Highlighted
Expert

Cześć @Adrian2000

Jeżeli zależy ci przede wszystkim na jakości obrazu, kontraście i nasyceniu barw to zdecydowanie poleciłbym ci model C24FG73 z QLED. Zapewnia on wyświetlanie kolorów obejmujących około 125% przestrzeni barw sRGB oraz sprawia, że kolory mają szerszą gammę i są bardziej nasycone. Co do modelu LC27F591FDUXEN jest również dobrą opcją z wyświetlaniem kolorów obejmujących około 119,3% przestrzeni barw sRGB, dodatkowo jest on wyposażony w 2 wbudowane głośniki stereo co może być przydatne w przypadku połączenia do Dex Pad.

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like