Wsparcie

Open search

MONITOR SAMSUNG S24F350FHUX Problem przy oglądaniu filmów

First Poster

MONITOR SAMSUNG S24F350FHUX Problem przy oglądaniu filmów

Witam. Kupiłem kilka dni temu monitor S24F350FHUX. Na początku wydawało się, że jet ok, ale zauważyłem w trakcie oglądania filmów w fullscreenie coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=hSt903bpfKk Dziwne mruganie które trochę widać na zielonym tle. w realu łatwiej to zauważyć. Wygląda to trochę jak aparat który ustawia jasność przy kręceniu filmików. w trakcie gry nie ma nic takiego, ale np  w trakcie Loading screenu wiedźmina 3 się to pojawia. Kiedy filmy nie są na fullscreenie nic się nie dzieje. Próbowałem zmieniać kable, rozdzielczość, ustawienie w panelu nvidii po kolei wszystkie i nic także zmieniałem ustawienia  w samym monitorze (każdą opcje włączałem lub wyłączałem po kolei) i tu ciekawostka jak ustawiłem kontrast dynamiczny to są chwile w których film baaaardzo ciemnieje na kilka sekund i potem wraca do normalności. tak jakby ktoś gasil światło w poomieszczeniu na filmie.. kiedy podłączam kompa pod starszy TV LCD nie mam takiego problemu.

6 ODPOWIEDZI
Voyager

Dot.: MONITOR SAMSUNG S24F350FHUX Problem przy oglądaniu filmów

A czy próbowałeś może wyłączyć funkcję AMD FreeSync?

Możliwe, że to powoduje takie migotanie, gdyż jak napisałes masz kartę Nvidia.

Explorer

Cześć,

Spróbuj przywrócić ustawienia domyślne monitora i sprawdź działanie. Dodatkow jak masz możliwość to podłącz inne urządzenia pod ten monitor lub monitor z inną jednostką sprawdź.

pozdr.
First Poster

Ustawienia domyślne to samo. Podłączyłem laptop pod monitor i jest wszystko ok, problem niw wystpuje

Explorer

Jeśli podłączyłeś pod laptopa monitor i hula, to monitor masz sprawny Emotikon: Szczęśliwy
Należy szukać problemu w PC.
First Poster

No tak tylke, że jak podłącze TV pod PC to nie mam takiego problemu.

Explorer

Z twojego opisu wnioskuję, że ewidentnie masz jakiś problem z PC lub jego ustawieniami. Sam monitor jest sprawny. Pamiętaj, TV i mon to różne urz. są różnie wykonane i musisz szukać rozwiązania w PC.

Autorzy z największą liczbą like
Użytkownik Liczba like
2